2726
راستی ویتانوگس طبق تجربه خودم برای کسانی بهتره استفاده بشه که fsh  بالا دارن و با داروی شیمیایی ...

چه چیزای گیاهی برای اندومتریوز خوبه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیگه این دیگه کاملترین راهه که بیشترین رشد تخمک و و کمترین آسیبی بهش نرسه. آبم یادم رفت بگم. دست ...

ممنون عزیزم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
چه چیزای گیاهی برای اندومتریوز خوبه 

برای اندومتریوز, قطع کامل لبنیات و هرچیزی گلاتن داره مثلا هرچی آرد سفید گندم داره و حذف گوشت قرمز.

سوپرفودهایی که برای این کاندیشن باید خوب مصرف کنی شامل ماهی های چرب( به خاطر امگا), روغن گردو, سبزیجات برگ سبز و تخم کدو

2728

منم رفتم پیش دکترم عمویی سونو کرد و گفت وضعیت تخمدونات خیلی بده سمت راست 4 تا و چپ 2 تا تخمک داشتم و گفت این ماه رو قرص ال دی بخور و برای ماه بعد دارو نوشته برای آی یو آی و گفت تا سه بار آی یو آی انجام میدن و اگه نشد آی وی اف.. راستش من ماه قبل هم رفتم پیش دکتر صمصامی برام آی یو آی انجام داد و برای سونوی روز 11 پریودی که رفتم کلا 8 تا تخمک خوب داشتم که نشد و درضمن ضخامت رحمم همون روز 11 پریودیم عددش 4.5 بود که باید آی یو آی رو لغوش میکرد ولی لغوش نکرد چون زیر 9 نباید ضخامت باشه و به غیر از قرص ال دی چند روز دیگه هم ان شاالله میخوام برم یزد ببینم دکتر افلاطونیان نظرشون چیه . ذخیره تخمدانمم عددش 1.5 هست و مشکل دیگه ای ندارم شوهرمم سالمه

در ضمن من حدود سه چهار ماه هم عسل و سیاهدانه . عسل و دارچین . ژل رویال. دمنوشهای گرم . انواع و اقسام ویتامینهایی که برای رشد تخمک خوبن. بادکش گرم. چرب کردن کف پاهام و تخمدونام و ماساژ هر دو آخر شبها با روغن سیاه دانه و روغن نارگیل و بعضی وقتها هم دنبه و پلاستیک میکشیدم و شال میبستم و میخوابیدم . روی آجر داغ مینشستم و روی تخمدونامم میذاشتم. پودر تقویت تخمدان از عطاری خریدم و خوردم. جوشانده هویج و انجیر رو میخوردم. مغز ها و لوبیای سویا و سه شیره . ارده و شیره.ترک سردیها و حمام توی پریودی . دود عنبر نسارا با زاج . واژینال عسل . عرق کاسنی . عرق رازیانه . دمنوش رازیانه . مصرف روزی یه قاشق مربا خوری اسفند درسته . زرده تخم مرغ محلی داخل شیر ولرم با عسل و دارچین و خیلی چیزای دیگه مصرف کردم . حالا که یادم میاد دلم برای خودم میسوزه که چقدر تو این دو سال زجر کشیدم و هر ماه هم واقعا حس بارداری رو به خودم تلقین میکردم ولی بازم جواب نگرفتم 😢 امیدوارم که به حق امام هادی که امشب شب ولادتشون هست دامن همگی منتظرا سبز بشه و دل همگی شاد بشه انشاالله🙏

به سلامتی عزیزم. مشکلت چی بود و چه داروهایی خوردی؟ تو پریودی داروها رو قطع میکردی؟

سلامت باشي عزيز،ذخيرم پايينه،هيچ داروي شيميايي استفاده نكردم تازه عكس رنگي گرفته بودم كه تو پريودي برم سونو دكتر برام دارو بنويسه ولي ديگه پريود نشدم و تستم مثبت شد انشا الله قسمت همگي بشه،همزمان با عكس رنگي يه داروي طب اسلامي مصرف كردم يه پودري بود نميدونم چي بود واقعا نميدونم تاثير اين دارو بوده باردار شدم يا عكس رنگي

سلام.مبارک باشه عزیزم...طب سنتی کدوم اقا رفتی؟چه داروهایی داد؟

سلام ممنون عزيزم ان شالله قسمت خودت و دوستان منتظر بشه،طب اسلامي از داروهاي تبريزيان بود ،والا يه پودري داد نميدونم چيه با تخم شاهي بايد تخم شاهيي رو ميجوشوندم پودرو با آبش ميخوردم واقعا بدمزه بود شب اول كه كلا معذرت ميخام آوردم بالا ولي ديگه از شب ٧پريودي تا ٧شب بايد ميخوردم ديگه به زور خوردم

اين شماره طب اسلاميه هست دوست داشتين زنگ بزنين مشكلتونو بگيد حتما راهنماييتون ميكنه

٠٩١٧٢٩٠٨٥٨٨هاشمي بيان

سلام ممنون عزيزم ان شالله قسمت خودت و دوستان منتظر بشه،طب اسلامي از داروهاي تبريزيان بود ،والا يه پو ...

ممنونم عزیزم...انشالله که سالم بغلش کنی...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلامت باشي عزيز،ذخيرم پايينه،هيچ داروي شيميايي استفاده نكردم تازه عكس رنگي گرفته بودم كه تو پريودي ب ...

مگه چسبندگی داشتی عزیزم؟ گاهی با همون مایع عکس رنگی چسبندگی ها باز میشن. اون پودره رو میدونی چی بود؟

در ضمن من حدود سه چهار ماه هم عسل و سیاهدانه . عسل و دارچین . ژل رویال. دمنوشهای گرم . انواع و اقسام ...

ببخشید یادم رفته بود با هم صحبت کرده بودیم. پس داری میری یزد؟ کاش شوهر منم میومد یزد یا تهران

وای چه سخت. عزیزم اینا رو دیگه انجام ندادی؟ چه جوری باردار شدی؟

نه دیگه دیدم نتیجه نداره منم ولشون کردم ولی کم و بیش رعایت میکنم سردیها رو نمیخورم . چیزای گرمی هم زیاد میخورم . باردارم که هنوز نشدم حتی دکتر عمویی بهم گفت ذخیره ات بدم نیست مشکلت ناشناخته هست. توکلم به خدا هست 

2706