2733
2734

سلام بچه ها من ٣٤ سالمه ٢ساله اقدامم ذخيرم ۰٫۳ هست آندومتریوز هستم جنین فریز کردم یه عمل ۵ساعته لاپاراسکوپی ولی هنوز باردار نشدم رفتم دکتر که بگم میخوام طبیعی باردار بشم نه با ای وی اف که دکتر سونو انجام داد گفت کیست ۴سانتی داری باید یه دوره قرص جلوگیری بخوریحالم گرفته شد😐 

خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز عقب انداختی لنا جان ؟  قرص چی مصرف میکنی ؟؟

ماه پیش دوم شدم.همیشه ۴ ۵ روز جلو میندازم باید ۲۹ام میشدم که نشدم فردام که دومه بی بی صبم منفی بود.دلرو هم برا عفونت مترونیدازلو سیپرو خوردم و ازیترومایسین.شنیدم میگن باعث تاخیر پری میشه.نمیدونم والا

2731
حالا سوالم اینه راهی بجز قرص ضدبارداری سراغ دارین واسه ازبین رفتن این کیسته مزاحمه وقت نشناسه م ...

عزیزم نمیدونم کیستت چیه من خودم معمولا کیست فولیکولار دارم اصلانم نیاز به دارو نیس خودش رفع میشه۴سانتم کوچیکه اگه کیست سادست میتونی دارو نخوری پری بشی اون خودش جمع و جذب میشه

عزیزم نمیدونم کیستت چیه من خودم معمولا کیست فولیکولار دارم اصلانم نیاز به دارو نیس خودش رفع میشه۴سان ...

جدی میگی؟ اره دکتر گفت کیست سادست.پس نمي خورم منم. راحت میگن یه دوره قرص بخور بعد بیا ای وی اف اصلا درم نمي كنن ادمو . به نظرت طب سنتي برم؟ راستش اصلا ديگه به دكترا اعتماد ندارم 

خدایا شکرت🙏

سلام دوستان

من اتفاقى تاپيكتونو ديدم

خواستم بهتون بگم طب سوزنى و ليزر اكوپانكچر هم تو افزايش ذخيره تخمدان خيلى موثره

من يه مدت نگرانه ذخيره تخمدانم بودم همش تحقيق ميكردم چطورى زياد ميشه تا اين روشو شناختم

تو نت راجع بهش سرچ كنيد اطلاعاتتون زياد شه

گفتم اينجا بگم شايد يه نفر استفاده كردو منو دعا كرد خواهشا اگر نتيجه گرفتيد ريپلام كنيد و بهم بگيدو دعام كنيد

من خودم پيج و كاناله يه دكتر تو غرب تهرانو ميخوندم و ميديدم

تو اين عكسه اسمش هست واسه كسايى كه ميخوان برن پيجش اطلاعات به دست بيارن

2738
من خودم تنبلى دارم و هنوز مادر نشدم لطفا واسم دعا كنيد

عزیزم من خواستم برم طب سوزنی رفتم واسه مشاوره گفت درمانت حدود ۲ماه طول میکشه توی دوره درمانتم نباید اقدام داشته باشی منم منصرف شدم

خدایا شکرت🙏
جدی میگی؟ اره دکتر گفت کیست سادست.پس نمي خورم منم. راحت میگن یه دوره قرص بخور بعد بیا ای وی اف ...

اره اصلا نیاز نیس.عرق رازیانه بخور زودتر از بین میره.خودش جدب میشه

سلام دوستان من اتفاقى تاپيكتونو ديدم خواستم بهتون بگم طب سوزنى و ليزر اكوپانكچر هم تو افزايش ذخيره ...

منم پیج اینستاشونو دارم ولی معمولا کسایی که ذخیره کمه پریود نشدن بدای چندین ماه که با طب سوزنی پری ها برگشته.نمیدونم برا ما که طبیعی پری میشیم هم مفیده یا نه؟؟

اره اصلا نیاز نیس.عرق رازیانه بخور زودتر از بین میره.خودش جدب میشه

راستش رازیانه میترسم بخورم آخه یه بار دیگه هم که کیست داشتم دکتر گفت رازیانه نخوردی که نخور واسه شما خوب نیست. حالا میخوام برم حجامت و‌بادکش ببینم شاید تاثیر داشته باشه

خدایا شکرت🙏
2706