2726
درکت میکنم عزیزم انتظار سخته منم این لحظات رو تجربه کردم وگاهی اوقات دوباره میاد سراغم ولی بدترین چی ...

انشالا   به حق این روزا خدا نظرش رو از ما نگیره و اگر به صلاح بود فرزند سالم و صالح به هممون بده     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم عزیزم انتظار سخته منم این لحظات رو تجربه کردم وگاهی اوقات دوباره میاد سراغم ولی بدترین چی ...

سلام عزیزم 

شما کاچی رو چی طوری درست می کنید برای تقویت تخمدان می پرسم و منظم شدن پریود ؟ 

و عنبرنسا رو چند بار باید استفاده کرد در یک ماه و چه روزایی ؟ توی منظم شدن پریود تاثیری داره ؟ 

زاج بهتره یا عنبرنسا ؟ من تا حالا هیچ کدوم رو استفاده نکردم

سلام عزیزم  شما کاچی رو چی طوری درست می کنید برای تقویت تخمدان می پرسم و منظم شدن پریود ؟  ...

عزیزم کاچی رو طبق همون دستوری که گذاشته بود زاج وعنبر نسارا رو استفاده نکردم دکتر میردامادی رو زنگ بزنید جواب میده ناامید نشید....حرفای ناامیدی واسترس زا هم ممنوع ماهمه میایم  تو این تاپیک انرژی مثبت بگیریم.....

2728
عزیزم کاچی رو طبق همون دستوری که گذاشته بود زاج وعنبر نسارا رو استفاده نکردم دکتر میردامادی رو زنگ ب ...

من از ۹ صبح مدام دارم زنگ میزنم . جواب نمیده . چیکار کنم دیگه 😔

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               

۰۳۱۳۳۶۲۸۰۸۲این شماره مطب اصفهانشه یکشنبه ها وسه شنبه هاعصر میتونی زنگ بزنی!ببین بهت نوبت میده شرایطط رو بگونزدیک ترین تاریخ نوبت بهت بده البته اگه این هفته بیاد اصفهان پنج شنبه مریض میبینه وتا۱۰نفر اول رو بدون نوبت قبلی میبینه ولی صبح خیلی زود مثلا س ۶ باید بیاید اسم بنویسید رو یه برگه تا۱۰اولی رو بدون نوبت مبینه قبلا اینطوری بود ولی بعضی وقتها هم استثنا پیش میاد

یه چیز دیگه هم میگن استغفار واسه بچه دارشدن خیلی خوبه واصلن راهش اینکه هرکس مال واولاد میخواد زیاد ا ...

سلام...آره منم شنیدم.این ماه دارم می خونم من فایل صوتی هم دانلود کردم.بسیااااااار زیبا و قشنگ...همینجوری که می خونم اشکم سرازیر میشه....من برای همه مادران آینده دعا میکنم 

۰۳۱۳۳۶۲۸۰۸۲این شماره مطب اصفهانشه یکشنبه ها وسه شنبه هاعصر میتونی زنگ بزنی!ببین بهت نوبت میده شرایطط ...

خانمی این آقای دکتر روش درمانشون چیه؟ دارو شیمیایی میدن یا گیاهی؟ دکتر طب سنتی هستن؟

سلام...آره منم شنیدم.این ماه دارم می خونم من فایل صوتی هم دانلود کردم.بسیااااااار زیبا و قشنگ...همین ...

عزیزم به چه نامی باید دانلود کرد ؟

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
سلام. من اقدام داشتم ولی باردار نشدم تازه دکترم برام دارد نوشته. از امشب شروع میشه

مشکلتون چیه عزیزم ؟

اخه میگم نکنه با این ذخیره وقتمو تلف کنم الکی.نرم ای وی اف؟بدون دارو میشه وارد سیکل ای وی اف شد؟؟

ذخیرت چند هست ؟ سونو واژینال دادی جدیدا ک سایز تخمک هاتو بدونی؟

من ذخیرم دو دهم هست ولی چون ۳۵ سالمه دکتر گفت زودتر برو ای وی اف کن اما طب سنتی میگه هنوز فرصت داری 

2706