2726
صب گذاشتم هاله ام ننداخت حتی.الانم لک بینی دارم.دلمم درد میکنه

عیبی نداره....انشالله که انتظار به پایان برسه..و.دامن همه منتظرا سبز شه...

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حوصله هیچیو ندارم دیگه.میردامادی هم جواب نمیده اصن .این چه مدلشه دیگه!

منم همینطور 😔

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
فکر کنم ساعات خاصی باید زنگ بزنی...

چه ساعتی خوب ؟

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               

۸۸۷۱۹۸۸۰با این شماره تماس بگیرید صبحا ۹به بعد شنیدم ساعت ۲ هم زنگ زدن حواب داده مرتب زنگ بزنید جواب میده!حتی اگه به منشی بگید از اقای دکتر سوال وصل میکنه به خود دکتر مستقیما ولی حضوری برید مطب خیلی خوب میشه  اگه نهایتا تهران نوبت گیرتون نیومد خواستید منم سعی میکنم اصفهان براتون نوبت بگیرم!

مطبشم تو اینترنت سرچ کنید ادرسش میاد خیابونه میرزای شیرازیه اگه تهرانید مستقیما برید نوبت بگیرید اگه  تهران برید تهران بهتره چون اصفهان ۱۵ نفر رو باهم تو میکنن ومشخص نیس کی میاد یه روز درماه میاد وخیلی شلوغه همه رو هم نمبینه وقت نمیشه اگه عزیزی تهرانیه بره برا بقیه نوبت بگیره

حوصله هیچیو ندارم دیگه.میردامادی هم جواب نمیده اصن .این چه مدلشه دیگه!

اینجوری نگو عزیزم انشالله که این لکه بینی نشونه لانه گزینی باشه اگه هم نشونه پری هست بازم خداروشکر،به نظرم شما هیچ مشکلی نداری جز استرس ،اگه من جای تو بودم وپری بدون دارو میومد وfshمم نرمال بود چند ماه میزدم به خیالی وفقط اون نکاتی که بود یکی از بچه لطف کرد گذاشت کاچی وبادکش وعنبر نساراو...اونم تا۹پری رو فقط با ارامش انجام میدادم ومیسپردم دست خدا اصلن دیر نشده که عزیزم همین استرس وابنکه خیلی فوکوز کردی جلوش رو میبگیره

یه چیز دیگه هم میگن استغفار واسه بچه دارشدن خیلی خوبه واصلن راهش اینکه هرکس مال واولاد میخواد زیاد استغفار کنه فقط استغفار۷۰بندی از امام علی ع رو دانلود کنید هر روز یا یه روز درمیون بخون بامعنی اون جامعه وحتما اثر میکنه اولش توضیح میده ما خیلی کارامون گناهه وخودمون خبر نداریم انشالله با این استغفار حل میشه

درکت میکنم عزیزم انتظار سخته منم این لحظات رو تجربه کردم وگاهی اوقات دوباره میاد سراغم ولی بدترین چیزه چیزی رو حل نمکنه بدترم میکنه یا حداقل این شبا دیگه نباید بی حوصله باشیم وامیدوار باشیم ودعا کنیم دائم ذکر رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین رو بگیم به نیت هرکس منتظر نی نیه انشالله حتما خدا نظر میکنه

مطبشم تو اینترنت سرچ کنید ادرسش میاد خیابونه میرزای شیرازیه اگه تهرانید مستقیما برید نوبت بگیرید اگه ...

عزیزم من مشهد هستم 

خانوما اگه کسی از تهران هست و حضورا رفت میشه در حقم لطف کنین واسم وقت بگیرید

۸۸۷۱۹۸۸۰با این شماره تماس بگیرید صبحا ۹به بعد شنیدم ساعت ۲ هم زنگ زدن حواب داده مرتب زنگ بزنید جواب ...

من به همین شماره زنگ میزنم جواب نمیدن!!!هر روز هستن یا فقط روزای زوج؟

اینجوری نگو عزیزم انشالله که این لکه بینی نشونه لانه گزینی باشه اگه هم نشونه پری هست بازم خداروشکر،ب ...

اخه میگم نکنه با این ذخیره وقتمو تلف کنم الکی.نرم ای وی اف؟بدون دارو میشه وارد سیکل ای وی اف شد؟؟

2706