2733
2734

سلام دوستان

دكتر من بخاطر ذخيره پايين به من قرص deha داده ولي يادمه يكي از كاربرا اينجا گفت خوب نيس اين قرص رو نخورين هورمونيه بعضي ها هم ميگفتن خوبه واقعا ميترسم به نظرتون مصرف كنم؟

سلام دوستان دكتر من بخاطر ذخيره پايين به من قرص deha داده ولي يادمه يكي از كاربرا اينجا گفت خوب نيس ...

سلام من چندتا مقاله خوندم که این قرص اثرات مثبت گذاشته بود، خودم گرفتم دارم میخورم. اسم دکترتون رو میگین؟ اگه تهرانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان دكتر من بخاطر ذخيره پايين به من قرص deha داده ولي يادمه يكي از كاربرا اينجا گفت خوب نيس ...

درسته که هورمونیه ولی بخوری هم اشکال نداره ، فقط نباید بیشتر از دو‌ماه یا سه ماه بخوری ، برای ذخیره پایین میدن‌معمولا

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
سلام من با ذخیره تخمدان 8رفتم مام بهم پیشنهاد تخمک اهدایی دادن واقعا بهم ریختم گفت با تخمک خودت احتم ...

دکتر اونجا همینجوریه به همه میگه اهدایی اصلا توجه نکن تخمکتو تقویت کن من اثلق خوردم و آی پی (یه قرصه برا تقویت تخمک بهم داد ) بعدم رفتم آی وی اف

مامان دوقلوها   
2728
سلام من چندتا مقاله خوندم که این قرص اثرات مثبت گذاشته بود، خودم گرفتم دارم میخورم. اسم دکترتون رو م ...

سلام عزيزم تهران نيستم ولي دكترم داد گفت واسه ذخيره پاينن ها خيلي خوبه اما تو گوگل كه زدم عوارضش يكم بد بود ترسيدم گفتم بپرسم ببينم كسي استفاده كرده يا نه

من ذخیره ام پایینه کنار همه مکمل ها dheaهم یکماه دارم میخورم اما دکترم تجویز نکرده الان دارم طبیعی اقدام میکنم بعد از اقدام تا موقعی که معلوم میشه باردارم میشه خوردش منظورم هفته سوم و چهارم سیکله، اگه بار دار باشم که احتمالش کمه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

عمری دگر بباید بعد از وفات ما را، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری،،، 
از دکتر پرسیدم ، گفتند اگر باردار بشی ، مشکلی نداره و یه درصد کمی ممکنه باعث سقط بشه ولی کلا ایشون م ...

سلام دوست عزیزم ..من مادرم بعد ازدواج متوجه شد که اندومتریوز شدید داره ولی الان ۴تادختردارع و ی پسری که با ای وی اف تعیین جنسیت کرد درسن ۴۵سالگی ..خیلی اتفاقی این تاپیک و پیام شمارو دیدم ..توروخدا نامید نباش .دکتری که پیشش رفته بود اون رمان دکترملک منصور اقصی بود ک همین الانم هست و حرف اول رو توی اندومتریوز میزنه ..در بیمارستان مهر هم هست .پیشنهاد میکنم بری پیشش .مطمعن باش باردارمیشی

2738
دوستای گلم سلام من متوجه شدم لوله سمت راستم هیدروسالپنکس هست ..کسی تونسته با اصلاح سبک درمان بشه؟تور ...

سلام خوبین؟ چطوری براتون هیدروسالپنکس رو تشخیص دادن؟ فقط با عکس ؟

منم عکس گرفتم دکتر رادیولوژی گفت مشکوک به هیدروسالپنکس هست بعد پزشک زنان گفت تنها راه تشخیص قطعیش لاپاراسکوپی هست و یه دکتر رادیولوژی دیگه هم گفت خیلی وقتها اون مایع رنگی رو با فشار زیاد تزریق میکنن و اون باعث میشه لوله ملتهب به نظر بیاد 

سلام ساحل جون منم هستم،با نظرتم صددرصد موافقم من ذخیرم پایینه و یائسگی زودرسم اما از رو نمیرم

سلام عزیزم شما باردار شدین ؟ چند وقته پریوداتون قطع شده  هنوز داروی هورمونی مصرف میکنین 

2706