2703
2553
عزیزم فقط یه دوره استفاده کردم 

چیا بودن داروهات ؟ تاثیر گذاشت ؟ ببخشید دریا‌جان ذخیره ات چند بود یادم‌رفته

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
چیا بودن داروهات ؟ تاثیر گذاشت ؟ ببخشید دریا‌جان ذخیره ات چند بود یادم‌رفته

ماه قبل لتروزول و سه تا سینال اف ۷۵ 

ولی چون پریودم ۱۷ روز طول کشید( احتمالا به خاطر اینکه تا ۱۰ روز قبل پریود اثلق خورده بودم. ) ضخامت رحمم کم شد و باز پریود شدم.

آنتی مولرین ۲ صدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه قبل لتروزول و سه تا سینال اف ۷۵  ولی چون پریودم ۱۷ روز طول کشید( احتمالا به خاطر اینکه تا ...

تخمکات‌چه‌جوری بودن ،سونو‌نرفتی ؟ فولیکول چندتا داشتی ؟ 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2720
الان فقط گیاهی.  اون ماههای که دارو نخوردم فولیکول بالغ داشتم. فقط با بادکش و ماساژ

آخه عزیزم فقط سایز فولیکول نیست که مهمه،مهمتر از اون کیفیت تخمک،منم هرماه بدون دارو ومحرک فولیکول بالای ۱۸ دارم،ولی خب باید فولیکولامون باکیفیت باشن که پوچ نباشن

2714

دوستان کسی بوده با یک لوله باردار شه 

من لوله راستم بسته است 

لوله چپم بازه 

امکان باروری من هست با تجربه ها بگن ممنون عزیزان

خدایا شکرت خدایا خودت بساز که قشنگ میسازی ....  
ایشالا سلامت میاد تو بغلت عزیزم و کنار هم لحظات فوق العاده ای رو می سازید 😍 منم یادت باشه لطفا نصیر ...

ممنون عزیزم انشاالله بزودی قسمت خودت 

باور کن یاد کردم با چشم گریون

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
عزیزم به سلامتی، ایشالا زایمان راحتی داشته باشی برات لحظات خوبی آرزو میکنم هروقت نی نی ت رو بغل کرد ...

ممنون گلم منم موقع زایمان براتون همین لحظه هارو ٱرزو کردم حتی موقع درد کشیدن هم ٱرزو کردم همه دوستانم توی گروه هم همین دردارو تجربه کنن

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
2706