2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رامان جون امیدوارم دعای قشنگت قبول درگاه خدا بشه و همگی باردار بشیم و نینی هامون برامون بمونه.من گرم ...

سلام سوفی جان، می ای توضیح بدی شما وضعیتت چطور شد؟ پیش مطیعی رفتی؟ چیا بهت گفت؟

سلام متشکرم والا تو نت سرچ کردم انگار برای من که تیروییدم کم کاره مناسب نیست و اینکه ویتامین های اوا ...

عزیزم امروز تو پیج فلورا تاجیک دیدم گفته بود برلی اونایی که کم کاری تیرویید دارن اکتی وومن بخورن نمیدونم من کم کاری تیرویید داشتم دکتر طرازی بهم ماکاویت داده بود 

خدا بهترین ها را قسمتم میکنه
2728

سلام دخترا. 

یه سوال دارم. ۶ مهر ماه ساعت ۱ شب پرید شدم که دکتر گفت از روز ۷مهر باید پریدت رو حساب کنیمن روز ۱۳پرید آمپول رها سازی زدم. امروز ۲۹سکلم 

دوره هام ۲۷تا ۲۸متغییر هست. 

الان ۱۸روز تقریبا از تزریق آمپول گذشته به نظر شما تاخیر در پرید واسه چیه؟ 

امروز بی بی زدم منفی بود 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
بسلامتی انشالا😍 تبریک میگم بهتون

گلم هستید... ج سوال منو میدونید؟ 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
گلم هستید... ج سوال منو میدونید؟ 

صبر کن ببین پریود می شی شایدم بارداری 

اگه نه احتمال بارداری شیمیایی داشتی یعنی نطفه گرفته ولی نتونسته لانه گزینی خوبی کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

سلام عزیزم  دکترم گفت فردا آز بتا بده

دوستان میگن الان بی بی خطا هم میدن .. فردا اگه انشاله این روند ادامه داشت میرم آز میدم.. برام دعا کنید

2738
سلام عزیزم  دکترم گفت فردا آز بتا بده دوستان میگن الان بی بی خطا هم میدن .. فردا اگه انشاله ای ...

سلام عزیزم..باردار بودی؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
من یه بچه دارم هشت سالشه پارسال سنو رفتم گفت فلولیکول زیاد داری ولی ریز هستن یعنی ذخیره تخمدانم دا ...

سلام من ماه پیش تخمک کشی کردم فولیکول‌ هام زیاد بودن اما ریز بودن با داروهای دوز بالا ۱۵ تا فولیکول فقط ۳ تا جنین شد برام،حالا از کجا بدونم ذخیره کمه و چکار کنم براش؟؟

امسال میکوبم 
سلام عزیزم..باردار بودی؟

سلام نه گلم آز دادم دیروز منفی بود امروز روز ۴بعد از سیکلم.. بعضیا میگن شاید دیر تر مثبت میشه... منم تا بهرحال سابقه نداشتم ۴روز عقب بیافته. 

دوستان هم میگن شاید کیسته

سلام نه گلم آز دادم دیروز منفی بود امروز روز ۴بعد از سیکلم.. بعضیا میگن شاید دیر تر مثبت میشه... منم ...

انشالله که خیره عزیزم..سری بعدی خبرهای خوب داشته باشی..

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
انشالله که خیره عزیزم..سری بعدی خبرهای خوب داشته باشی..

انشالله اله گلم همه ی منتظران🙏🏻🥰

سلام من ماه پیش تخمک کشی کردم فولیکول‌ هام زیاد بودن اما ریز بودن با داروهای دوز بالا ۱۵ تا فولیکول ...

سلام همینکه فولیکول هات زیاد بودن یعنی ذخیرت کم نیست به احتمال زیاد تنبلی داری

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2706