2726
سلام عزیزم دکتر طب سنتیه ؟ چی میده ؟ ماساژ  و بادکش میکنه؟

سلام چندتا شیاف دست ساز میده برای پاک سازی رحم ..بادکش .نبض رحم میگیره سردی رحم روچک میکنه ...

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه لطفا اسم وتلفن طب سنتیورو بگید

چشم .اسمش ریحان هست ۰۹۱۹۷۳۸۳۴۲۳

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
اومدن پایین هورمون ها با قرص بیفایده است..‌ باید بدون قرص پایین بیاد... والا اکثرا با قرص پایین میا ...

سلام.میشه منو.تو.گروه تلگرام اد کنید؟چطور باید عضو.بشم؟ این شماره ام هست۰۹۳۵۷۶۷۴۰۴۶

2728

سلام یه سوال داشتم برای اینکه بشیم با وجود ذخیره تخمدان پایین روش طب سنتی بهتره یا طب مدرن؟ من همه هورمونهام و سایر فاکتورهام نرماله و پریودام منظمه و توی سو نو برج ۷ یعنی ۴ ماه پیش فولیکول ۱۸ داشتم و سونوهای دیگه ام که غیر واژینال بودن نوشته بود فولیکولها سایز نرمال دارن فقط ذخیره تخمدانم پایینه۰.۴۴ و سنم۳۷ نمیدونم طب مدرن رو برم یا سنتی؟ لطفا اگر تحربیاتی دارین ممنوندمیشم راهنمایی کنید

در ضمن تا حالا هیچ اقدامی نداشتم ولی ذخیره تخمدانم منو ترسوند و.حسابی دو هفته اس استرس دارم حالا دکت ...

عزیزم ما اینجا جمع شدیم تا با کمک چیزای طبیعی کیفیت تخمک رو بالا ببریم که انشا اله لقاح صورت بگیره .در ذخیره ی کم ممکن هست هر ما تخمک آزاد نشه اما بالاخره هنوز داری ...پس زودتر شروع کن .با توجه به طبعت خودتو تقویت کن ..تایپیک رو وقت بزار بخون ..ساحل جون  نوشته چه چیزایی مصرف میکرده ..بقیه دوستان هم نوشتن ...

زیاده روی نکن .از روز ۱۰ پرید تا پرید بعدی گرمی زیاد ودارو گیاهی و دمنوش های گرم نخور ...تو پرید سردی نخور ..در کل سردی رو کمتر کن..اقدام به موقع داشته باش ...از همه مهمتر استرس و اضطراب در هرموردی که داشته باشی رو ی  و تخمک گذاری تاثیر میذاره ..شاد باش ...توکل به خدا ..ذکر ربی لا تذرنی فردا انت خیرالوارثین  را  بخون ..

درکل در طب سنتی میگن رحم سرد شده خون رسانی و ماساژ رحم و باد کش خیلی خوبه .....

اگر پریدت منظمه به نظرم ویتا گونس و رازیانه نخور 

من خوردم ۴ روز پریدم جلو افتاد ...

لتروزل و متفورمین ویا کلومفین هم طبق دستور پزشک بخورین ..

اوابوست یا دها برای کیفیت تخمک عالی هست  

من در مورد پی آرپی خیلی شنیدم که رحم و تخمدان رو جوان سازی میکنه اما دنبالش نرفتم ...همسرم نمیره ..در همدان انجام میشه پیگیر باشید ببینید در تهران انجام میشه یانه هزینه اش خیلی نسبت به آی وی اف ...کمتره و وقت وزمان کمتری میبره .

امیداور باشید بودن کسانی که با همین ذخیره دوبار بار دار شده اند

من که دیگه امیدمو از دست دادم،میگم برم ای وی اف اونم که هزینه اش زیاده نمیدونم چیکار کنم موندم

وقتی امید نداشته باشه ivf هم جواب نمیده گلم

ادمی ب امیده ک زندس

توکل کن ب خدا و خودتو تقویت کن

حتی کمترین عدد ذخیره هم نباید ناامید بشه چون داره فقط ی هول میخواد ک همون فرضا یکی دوتاشم حرکت کنه و پیش بره ب سوی بارداری

من که دیگه امیدمو از دست دادم،میگم برم ای وی اف اونم که هزینه اش زیاده نمیدونم چیکار کنم موندم

ناامیدی خودش یعنی هر بار به مغزتون فرمان میدین که نباید بارداربشم و نباید فعالیت درستی انجام بدی ...پس نا امید نباشید ...

خدارو همیشه و درهمه حال در کنارمون داریم ...

مگه نه اینکه دوستان دیگه باردازشدند مکه نه اینکه چند تا داستان از دوستانی که باردار شدند براتون نوشتم ..اعتقاد وایمان خودش راه چاره هست ..عزیزم ..به خدا امیداور باشید ..نبینم دیگه کسی از نا امیدی حرف بزنه ......🥰

💋💞💞

عزيزم ٣-٤ ماه روى كيفيت تخمك و اسپرم كار كنيد ( عكسهايي كه من ميذارم رو كامل ببينيد يا پيج يوگا به فارسى در اينستاگرام و يا كتاب it starts with the egg رو سرچ كنيد ) و با مديتيشن و يوگا استرس رو از خودتون دور كنيد و خواب منظم و پياده روى و ورزش هاى سبك رو در هفته داشته باشيد

انشالا حتما نتيجه ميگيريد💖💖💖

2706