2703
2553
پرولاکتینت قابل حله  fsh زیاد بالا نیس ولی خوبم نیس ذخیره تخمدانت مثه منه سری اول ک ازمایش دا ...

آزمایش رو روز سوم پریود دادم که نتیجه این بود.البته پریود با آمپول شدم و روز سوم رفتم آزمایش. چون سه ماهی یکبار پریود میشم 

رامان جان صفحه ٦١٥ هم عكس گذاشتم  اگه نديدى ببين من اين عكسها رو براى شما آپلود ميكنم چون بقي ...

ممنون عشقم همرو میخونم ..اتفاقا چقدر دیروز سم پاشی کردم به خاطر مورچه ..ما زودی رفتیم بیرون چند ساعتی نبودیم

لطف میکنی اطلاعاتت رو در اختیار ما هم میذاری 

من تک تک پیامها رو میخونم ...🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایش رو روز سوم پریود دادم که نتیجه این بود.البته پریود با آمپول شدم و روز سوم رفتم آزمایش. چون سه ...

عزیزم دوست من ۳۸ ساله هست یکی دوسال شایدم بیشتر بودکه ۶ ماه یه بار پرید میشد رفت پیش یه خانم طب سنتی خونگی والا به گفته ی ایشون بعد از چندین بار رفتن و درمان پرید شده ...میگفت از آشنا هامون هم رفتن خداروشکر بچه دار شدن ...منم دوسه بار رفتم ...اما به خاطر دوری راه دیگه نرفتم ..بودن کسانی که از گلستان اومده بودن ...ایشون تهرانپارس هستند ...الان هم یه  جا بیرون ازخونه گرفته اونجا خانمها رو میبینه ..

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
آزمایش رو روز سوم پریود دادم که نتیجه این بود.البته پریود با آمپول شدم و روز سوم رفتم آزمایش. چون سه ...

بنظر من مجدد از بده چون منم بار اول ازمایشم ۰٫۲بود ولی چند روز بعد ک پریودشدم و روز سوم رفتم شده بود۰٫۴۵

2720

بچه ها من شش روز زودتر از موعد پریود شدم در حالی ک منتظربودم نشم😔این خونریزی لانه گزینیو اینا چجوریه کسی بوده ک مشکل منو داشته !؟من الان پریودم یا .....😭

شکمم و کمرم درد میکنه و ب پاهامم میزنه

بچه ها من شش روز زودتر از موعد پریود شدم در حالی ک منتظربودم نشم😔این خونریزی لانه گزینیو اینا چجوری ...

خونریزی لانه گزینی خیییلی کمه و اصلا شبیه پریودی نیس

پریودی در روز نیاز ب عوض کردن پد داره

توکل ب خدا کن و روحیتو از دست نده ایشالا ماه بعد نینی دار میشی💙💙😍😍

سلام دوستان من ماه پیش امپول hcg ک زدم دل و کمرم و پاهام خیلی درد میکرد عین پریودی و حتی بیشترم بود دردش

اما این ماه ک زدم فقط فرداش گرفتگی زیر شکم داشتم ی کم و اصلا دیگه درد ندارم😶

عادیه؟یا باید نگران باشم؟

2714
انقد دلم شکسته و ناامیدم ک خدامیدونه

ناامیدی اصلا خوب نیس عزیزم

توکل ب خدا کن و استرس نداشته باش

مطمئن باش خدا خودش هواتو داره

اونیکه بهت این زندگی رو بخشیده میتونه ی زندگی دیگه هم بهت ببخشه

فقط ارامش داشته باش ک کائنات از انرژی ذهنت دستور میگیرن

مطمئنم خدا ب دل شکستت نگاه میکنه

منم مث شما باذخیره کم و حتی تخمدان کیست ساز درگیرم ک ضخامت اندومترم کم هم هس و عاشق بچه ک ففط توکل کردم ب خدا

ناامیدی برادر مرگه

ناامید نباشیم عزیزم

من دکترم رزا مقدمه. فوق تخصص نازایی از امریکا. یکی دو دفعه اول خیلی به دلم نشست چندتا دکتر دیگه رفتم ...

بالاخره طبیعی باردار شدی انشالله ؟

اللهم الرزقنا ولدا ذکورا صالحا یا خالق الارواح یا ارحم الراحمین🌺🙏
2706