2726
شاید اما ازهر نظر آزمایش داده بوده وبهش گفته بودن تخمک نداری ..

من رفتم تهران زير نظر دو تا دكتر اقصي و انصاري پور بهم ٣ ماه فمارا دادن كه همون لترزول هست ولي تاكيد كردن خارجيشو بخور بزور پبدا كردم و گرون و ماه دوم اقدام مثبت شدم از يك هفته قبل موعد ديگه بايد بذارم روز موعد يا فرداش تست بتا رو انجام بدم ببينم چطوره از روز ١٨ هم بهم گفتن بايد دوفاستون بخوري چون به لانه گزيني بهتر كمك ميكنه گفتم اينها رو بگم شايد بدرد بخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

❤️

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
سلام عزیزم مبشه درخواست دوستیمون رو قبول کنید؟ 

سلام خوبین ببخشید چطور باید قبول کنم 

شرمنده من تازه وارد نی نی سایت شدم اولین بارم هست وهمین تایپیک باعث شد وارد سایت شدم.

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2728
❤️

نبینم کسی غصه بخوره هاااااا

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
من رفتم تهران زير نظر دو تا دكتر اقصي و انصاري پور بهم ٣ ماه فمارا دادن كه همون لترزول هست ولي تاكيد ...

سلام خانمی ...منم لتروزل خوردم اما خارجی پیدا نکردم.راستی الان چند وقت هست که مثبت شدین ..

آناناس برای لانه گزینی هم عالیه اگه میوه اش رو بخرین ...

سلام عزیزم مبشه درخواست دوستیمون رو قبول کنید؟ 

سلام عزیزم تونستم یاد بگیرم 

قبول کردم😅🥰

من رفتم تهران زير نظر دو تا دكتر اقصي و انصاري پور بهم ٣ ماه فمارا دادن كه همون لترزول هست ولي تاكيد ...

روزی چندتا خوردی من یه دونه صبح یه دونه شب خوردم با قرص قند به جای متفورمین ...همونه قنده اما برند دیگه ایی آخه بهم نمی ساخت ..من یه برنامه پارسال در ارتباط با ناباروری میدیدم  که پزشک زنان خیلی تاکید داشت به دها ومیگفت داروی تقریبا جدیدی هست که خیلی به کیفیت تخمک کمک میکنه وتاکید میکرد حتما بخورن البته که با نظر پزشک ...من که اون موقع  پی اون نرفتم

همسرم بچه ی دوم نمیخواست...

الن هم نیست اگرم باشه بالای یه تومن هست 

توکل ما که به خداست این چیزا هم وسیله هست  

نبینم کسی غصه بخوره هاااااا

من اینجا رو لایک کردم چون انرژی مثبتش خیلی بالاست

💋

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
من اینجا رو لایک کردم چون انرژی مثبتش خیلی بالاست 💋

بله همینطوره ...انشا اله که دامن همه ی دوستان وخواهرهای گل این گروه وخواننده های خاموشی که مثل من مدتها ست این تایپیک رو دنبال میکنندسبز بشه ..

🥰💖💝

سلام خانمی ...منم لتروزل خوردم اما خارجی پیدا نکردم.راستی الان چند وقت هست که مثبت شدین .. آناناس ب ...

من خارجي خوردم دكترم خيلي تاكيد داشت خارجي باشه يكي صلح يكي شب از روز سوم پريود به مدت ٥ روز، و نكته عجيبي كه پيش اومده اينكه من حدود هفت يا هشت روز قبل موعد ديدم كمردرد دارم تست زدم مثلن شد و ترسم از اينه كه دوقلو شده باشه امروز اگر بشه تست بتا ميدم ببينم بتا چنده امروز يك روز قبل موعدم هست كه بي بي چك ديگه خيلي پر رنگه دفعات قبل اينطوري نبود 

روزی چندتا خوردی من یه دونه صبح یه دونه شب خوردم با قرص قند به جای متفورمین ...همونه قنده اما برند د ...

من تهران ي داروخانه ميشناسم كه قرص dhea تا حدود مهر كه من تهران بودم داشت اگر ميخاي بهت بگم كجا بود ولي اين قرص رو نبايد سرخود بخوري حداكثر يكماه و با دوز كم و اينكه ازمايش بدي چك كني زيادي بخوري اثر معكوس داره 

ببخشید اسپرین و دوفاستون رو چه روزهایی وبرای چی استفاده می کنید؟

آسپرين رو من دو ماه هر شب قبل خاب خوردم و الانم ادامه ميدم و دوفاستون رو ميتوني از روز ١٤ تا ١٧ پريود بخوري ب مدت ده روز براي لانه گزيني بهتر ميدن و اگر باردار بودي نبايد قطع كني چون يكجور پروژسترونه من سه ماه هر روز پودر اينوفوليك خوردم ويتامين b6 خوردم و مولتي ويتامين ويتامين ديدو فوليك اسيد همسرمم مورفولوژي ١ درصد داره كه ديگه اينبار سيگار رو قطع كرد و مولتي كانت بوست و فرتيل ايد خورد ، خودمم تمام ازمايشهاي سقط رو انجام دادم و عكس رنگي و هيچ مشكلي نيود اميدوارم اينبار موفقيت اميز باشه 

منم سه ماهه اووابوست مولتی ویتامین ویتامین د اسید فولیک میخورم میخوام اگه این ماه حامله نشدم  از ماه بعد پودر اینوفولیک هم بگیرم.  هفته ای سه بار بادکش میکنم  بعد چند تا دمنوش یه مامای خونگی داده اگه کارساز بود میام اینجا میگم هر روز هم ۱۴ تا بادام انجیر هم هفته ای سه بار خیس می کنم میخورم.

آسپرين رو من دو ماه هر شب قبل خاب خوردم و الانم ادامه ميدم و دوفاستون رو ميتوني از روز ١٤ تا ١٧ پريو ...

ممنون میشم بگین.آسپرژن چند میخورین ضررر نداره

2706