2726
راستش من ديگه اين سيكلم از پياز درماني گذشته الان دهمه سيكلمه ٣٣ سالم و ذخيرم نيم😔

من اين دوره دكترم بهم كلوميفن داد

مصرف كردم

آب هويجم تو مطب بودم يه خانمه ميگفت تو رشد فوليكول بي تاثير نيست،دارم ميخورم همش

با سياه دانه و عسل

توكل به خدا

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
سلام عزیزم ،مبلغ اوبوست ک دارید چقدر میشه ؟ممنوون

من تازه گرفتم، قوطی ۱۲۰ عددی حدود ۷۰۰هزار تومن

دکتر گفت روزی دوتا اما روزی یکی میخورم😶

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من با ذخيره تخمدان ٢/. اى وى اف كردم و بار دار شدم .٦ ماه بعد از زايمانم ناخواسته باردار شدم اما ٩ هفته قلبش وايساد.الان اقدام كردم كه دوباره باردار بشم ولى هنوز نتيجه نگرفتم .

به نظرتون مى تونم طبيعى باردار بشم يا بايد دوباره اى وى اف كنم البته ٢ سال پيش كه اى وى اف كردم ذخيره تخمدانم همين بود.فيريز هم ندارم.

من ٤ بار اى وى اف كردم دفعه چهارم نتيجه گرفتم.

سلام مامياني، از دكتر بپرس، ولي وقتي يبار طبيعي باردار شدي، دوباره هم شايد بشي. آي وي اف ات هم كه بعد از ٤ بار گرفته  پس آي وي اف هم ممكنه دفعات اول با خطا باشه. همون درصد خطا رو بذار براي بارداري طبيعي شايد اينبار طبيعي شدي و بچه بدون مشكل به دنيا اومد. البته نظر منه. ولي باز از دكتر بپرس. ميشه بپرسم دكترت كي هست و چند سالتونه؟

علایم ذخیره کم تخمدان چیه؟ لطفا اگه میدونی به منم بگو

عزیزم من اطلاعی ندارم چون بعدش دکتر گفت احتمالا آزمایشگاه اشتباه کرده برای ذخیره تخمدان، منم اصلا پیگیر نشدم برای اینکه بخوام بچه دار بشم

، ،
عزیزم من اطلاعی ندارم چون بعدش دکتر گفت احتمالا آزمایشگاه اشتباه کرده برای ذخیره تخمدان، منم اصلا پی ...

چند مدت تو اقدام بودی؟

مادرشدی تاحالا یا اولین بارته ک میخواستی مادر بشی؟

برای ذخیره تخمدان که بفهمم پایینه یا بالا باید ازمایش خون بدم ؟

من تازه گرفتم، قوطی ۱۲۰ عددی حدود ۷۰۰هزار تومن دکتر گفت روزی دوتا اما روزی یکی میخورم😶

عزیزم شما ذخیر تخمدانت چند بود و بعد از چند ا قدام باردار شدی؟

برای من 0/5 هست

باردار شدمم کروناا گرفتم بچم رو از دست دادم

همیشه همینطور نمی ماند
عزیزم شما ذخیر تخمدانت چند بود و بعد از چند ا قدام باردار شدی؟ برای من 0/5 هست باردار شدمم کروناا ...

عزیزم💔 انشاالله به زودی قسمتت

اولی یه سال اقدام بودم سقط شد

دومی که دخترم ده ماه بعد سقط

.

ذخیرم ۰.۶ بود

یه ماه پیش آزمایش دادم ۰.۵

الانم ۶ ماهه اقدامم، یه ماهش دارو استفاده کردم که فولی نداشتم....ماه بعد ببینیم چه شود😪

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزیزم💔 انشاالله به زودی قسمتت اولی یه سال اقدام بودم سقط شد دومی که دخترم ده ماه بعد سقط . ذخیر ...

فکر کردم باردارین

ایشالا که میشین

منم یه سقط داشتم

الانم تازه میخوام باز اقدام کنم

شما همسرت مشکل نداره؟

همیشه همینطور نمی ماند
2706