2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم دیروز چون دکتر من همون روزی که پریود میشم رو روز اول می‌دونه شما هم تو یه روز هم لک دیدی و ه ...

قربونت برم مرسی عزیزم ❤

انشالله 🙏🙏

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
بیاین اینجا حرف بزنیم واتس اپ که فعلا قطه من رفتم سونو دکتر گفت فیبروم داری ، کسی تجربه ای داره؟

من داشتم عمل کردم 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
2731
2738

سلام دوستان عزیزی که دوست دارید عضو گروه وات ساپ بشید،الان گروهمون ۳۱نفرهس بچه ها میگن شلوغه ما هم اولش همینجا باهم اشنا شدیم الان یه نفرتون شماره بقیه رو برداره ویه گروه تشکیل بده کاری نداره ماهم همینجوری شروع کردیم 

سلام دوستان عزیزی که دوست دارید عضو گروه وات ساپ بشید،الان گروهمون ۳۱نفرهس بچه ها میگن شلوغه ما هم ا ...

پس چرا گفتی که شماره بزاریم تا اد کنی بعدشم ما تازه واردیم میخوایم از تجربیات کسایی که باردار شدن استفاده کنیم

پس چرا گفتی که شماره بزاریم تا اد کنی بعدشم ما تازه واردیم میخوایم از تجربیات کسایی که باردار شدن اس ...

من یه ماه قبل گفتم شماره بدین خیلیها شماره دادن وادد شدن دیگه بچه های گروه گفتن شلوغ شدیم 

2706