2737
2734

سلام دوستان

من 14 ماه هست اقدام کردم 1 ماهه فهمیدم fshمن 14 هست و amh من 4.9 هست امروز دکتر بودم بهم گفت آی وی اف من خیلی حالم بده میشه لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم نمیخوام برم دکتر دیگه واقعا خسته شدم 😢 ویتاگنوس رو چجوری میتونم بخورم از چه روزی تا چه روزی بخورم؟ 

کسی باردار شده با شرایط من ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان  عزیزم سلام 

امروزاین مطلب رو براتون میزارم بگم بچه ها ما سلامتیمون از همه چی مهمتره منم مثل شما ذخیره تخمدانم پایینه و به هر دری زدم که بتونم این ذخیره رو بالا ببرم اما هر روشی رو نباید بدون تحقیق زیاد انجام بدین بچه ها..... من طب سوزنی رو سه ماهه دارم انجام میدم قبل از طب سوزنی فقط ذخیره تخمدانم پایین بود الان تشخیص پلیپ و یا هاپیر پلازی رو برام دادن این یعنی درد سر بزرگتر 😢😢😢😢نمیدونم بعضی بچه ها اینجا براشون جواب داده طب سوزنی اما برای من اینجوری شد 😞😞😞اینو اینجا نوشتم که بهتون بگم که بچه ها مواظب باشین روش های غیر متعارف برای همه جواب نمیده... تو رو خدا شما مواظب خودتون باشین و به هر قیمتی خودتون رو به دست هر کسی نسپارین من قبل از اینکه این کارو شروع کنم دکترای طب سوزنی به من گفتن تحت هیچ شرایطی خطرناک نیست و الان  هیچ کمکی به من نمیکنن و اصلا زیر بارشم نمیرن 😞😞😞😞

عزیزم منم ترشحات واژنم یک ساله قطع شده و واژنم خشک شده یعنی واقعا ترشحات شما برگشت؟ ادرس دکتر رو بمن ...

نوصیه میکنم ی سر برین مطب دکتر امیر هومن کاظمی دکترای طب سوزنی و استاد دانشگاه در چین هستن میگن کارشون خیلی خوبه فقط خواهشن بعد ۳ جلسه فوری ی ازمایش بدین ببینین هورمونا نرفته باشن بالا من تجربه خوبی از طب سوزنی ندارم پشیمونم چرا خودم ازمایش ندادم  متاسفانه هم وقتم و هم کلی هزینه کردم بی نتیجه

دکتر کاظمی تو هزینه هم منصف تر هستن

2738
سلام بچه ها یه نظر خواهی دارم ازتون.نمیدون برای ای وی اف پیش دکتر نصر برم یا دکتر پاکروش.نظر شماها چ ...

پاکروش .اخه مشکلی نداری ک لنا آی وی اف بشی جز ذخیره مشکل دیگه ای هس ؟

دوست من چهارماه پیش.پیش پاکروش ای وی اف کرد دوقلو بارداره

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
سلام خانوما، من خواننده خاموش بودم، ۲ باز کل این تاپیک و خوندم، ذخیره کم و اف‌اس‌اچ بالا، دکتر نا ام ...

مبارک باشه 😍😍😍

ان شالله بارداری راحتی داشته باشی . و سالم بغلش بگیری 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
سلام بچه ها یه نظر خواهی دارم ازتون.نمیدون برای ای وی اف پیش دکتر نصر برم یا دکتر پاکروش.نظر شماها چ ...

سلام لنا جان. 

به نظرم هر کدوم که حس بهتری بهشون داری. هر دو به نظر خوبن و فکر می کنم بیشترین کارو در نهایت خود بدن می کنه که چطور به داروها پاسخ بده. بعدشم که باید ازمایشگاه و جنین شناس خوب باشه و خدا بخوادو جنین خوبی تشکیل شه و بتونه لانه گزینی کنه.

ان شاءالله هر راهی با هر کسی می ری برات خیر باشه.

2706