2726
سلام بچه ها یه نظر خواهی دارم ازتون.نمیدون برای ای وی اف پیش دکتر نصر برم یا دکتر پاکروش.نظر شماها چ ...

پیش دکتر نصر اونم بیمارستان گاندی . درصد موفقیتش بالاس . خواهرم رفته بود مطبش میگفت اکثر نتیجه گرفته بودن . دختر همسایه مون بعد ۵ بار ای وی اف بی نتیجه پیش این با ی بار باردار شد ب منم یشنهاد داد برم حتما  منتها منو قبول نمیکنه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خانوما، من خواننده خاموش بودم، ۲ باز کل این تاپیک و خوندم، ذخیره کم و اف‌اس‌اچ بالا، دکتر نا امیدم کرده بود تا اینکه امروز بی‌بی چکم مثبت شد، دقیقا این ماه بی‌خیال بچه دار شدن بودم چون فکر میکردم هیچ وقت دیگه باردار نمیشم

سلام خانوما، من خواننده خاموش بودم، ۲ باز کل این تاپیک و خوندم، ذخیره کم و اف‌اس‌اچ بالا، دکتر نا ام ...

به سلامتی مبارک باشه...Fsh تون چند بود؟ کار خاصی کرده بودی برای پایین امدن FSH?

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
به سلامتی مبارک باشه...Fsh تون چند بود؟ کار خاصی کرده بودی برای پایین امدن FSH?

اف‌اس‌اچ ۱۴ و ذخیره ۷ دهم، فقط بیخیال شدم، استرسم و کم کردم، ویتامینای قبل بارداری خوردم و یه دوره داروی گیاهی، یکی از دکترایی که رفتم بهم گفت اف‌اس‌اچ بخاطر استرس میره بالا، وقتی استرس نداشته باشی میاد پایین، باور نمیکردم ولی خودش اومد پایین، میخواستم این ماه تازه شروع کنم ویتاگنوس بخورم که اومد پایین

اف‌اس‌اچ ۱۴ و ذخیره ۷ دهم، فقط بیخیال شدم، استرسم و کم کردم، ویتامینای قبل بارداری خوردم و یه دوره د ...

انشالله که به سلامتی فارغ بشی...الهی شکر

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2706