2410
2553

سلام خانوما . یه سوال دارم میشه کمکم کنین . من دیروز ظهر لک دیدم از آخر شب هم خونریزیم شروع شد . دقیق نمیدونم روز اول پریودیم دیروز حساب میشه یا امروز . چون باید دارو مصرف کنم مهمه بدونم کی روز اول پریودیم میشه . کسی میدونه ؟

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
سلام خانوما . یه سوال دارم میشه کمکم کنین . من دیروز ظهر لک دیدم از آخر شب هم خونریزیم شروع شد . دقی ...

فکر کنم دیروز چون دکتر من همون روزی که پریود میشم رو روز اول می‌دونه شما هم تو یه روز هم لک دیدی و هم باز شدی دیروز حساب کن انشالله به حول و قوه الهی آخرین پریودیت باشه و نی نیت بیاد تو دلت. آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما . یه سوال دارم میشه کمکم کنین . من دیروز ظهر لک دیدم از آخر شب هم خونریزیم شروع شد . دقی ...

سلام عزیزم‌. مراکز باروری که من می رفتم میگفتن اگه خونریزی از ساعت ۱۳ به بعد باشه فرداش میشه روز اول.

ولی دکتر زنانم همون روزی که خونریزی شروع میشدو روز اول حساب میکرد.

اینم بگم به طریق اولی که من حساب می کردم پریودم کاملا دقیق بود. با روش دومی بدون احتساب ساعت همیشه فکر می کردم پریودم ۱-۲ روز جا به جا میشه.

2720
2714
بیاین اینجا حرف بزنیم واتس اپ که فعلا قطه من رفتم سونو دکتر گفت فیبروم داری ، کسی تجربه ای داره؟

عزیزم بستگی داره اندازه و جای فیبرم کجا باشه. یسریش مانع بارداری نیست و در طول زمان بارداری هم مزاحمت ایجاد نمی کنه. مثلا وقتی روی دیواره ی خارجی رحم باشه. 

خوب چون نوبت اوله میگم شاید شما که میرید دکتر حضوری بهتر وقت بده چون من کرج می‌شینم سختمه اول صبح بر ...

من اذر پاه میرم پیش دکتر احتمالا اسمتو بم بگو میگم بهشون برات نوبت بزاره عزیزم

حالا سوالم اینه راهی بجز قرص ضدبارداری سراغ دارین واسه ازبین رفتن این کیسته مزاحمه وقت نشناسه م ...

من شنیدم کلم بروکلی خیلی زود کیست رو رفع میکنه بجز سه روز اول پریودیت همیشه بخور

2706