2733
2734
عزیزم شگا هم لاپرا باید کنید؟؟؟علتش چیه'؟؟؟واسه ما که ذخیرمون کنه خطرناک نیست

من یکبار حاملگی خارج از رحم داشتم میخوام باز بودن لوله ی دیگمو چک کنم.

بستگی داره لاپاراسکوپی به چه منظوری انجام شه.

لاپاراسکوپی تا زمانی که به تخمدانها دست زده نشه ذخیره رو کم نمی کنه. البته میشد از عکس رنگی هم استفاه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان کسی بوده که بدلیل استفاده از ویتاگنوس یا اوابوست تخمک گذاریش دیرتر انجام شده باشه و سیکلش طول ...

من همیشه ۲۸ روزه بود پری ام

ماه پیش ۲۹ روزه شد ویتاگنوس خوردم و البته خونریزی ام هم بیشتر بود ولی مشکل دیگه نداشتم

2731
من همیشه ۲۸ روزه بود پری ام ماه پیش ۲۹ روزه شد ویتاگنوس خوردم و البته خونریزی ام هم بیشتر بود ولی م ...

مرسی شادی جان از جوابت. 

راستی شما که  fsh ت خوبه. دکتر برای چیز دیگه ای برات ویتاگنوس تجویز کرده؟

2738
سلام لنا خانوم امکانش هست برای من از پاکروش وقت بگیری یا نمیشه

خودت باید بگیری عزیزم.به منشیشون پیام بده باید خیلی اصرار کنی تا برات نوبت بزاره.من نوبتامو تو تلگرام میگیرم ازشون شماره پرونده میدم سریع وقت میزاره ولی نوبت اول رو یکم سخت میده

خودت باید بگیری عزیزم.به منشیشون پیام بده باید خیلی اصرار کنی تا برات نوبت بزاره.من نوبتامو تو تلگرا ...

خوب چون نوبت اوله میگم شاید شما که میرید دکتر حضوری بهتر وقت بده چون من کرج می‌شینم سختمه اول صبح برم مطب اونم معلوم نیست وقت بده یانه اگر نمیشه خب میشه شماره منشی بدی بهش پیام بدم وقت بده

2706