2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خانوما من به پیشنهاد یکی از دوستام چهارشنبه رفتم پیش دکتر رضا نصر برخلاف نظر تمام دکترا گفت اصلا و ابدا نباید آی وی اف کنی گفت ذخیره تخمدان پایین اصلا دلیلی برای باردار نشدن نیست و اصلا و ابدا دلیلی برای آی وی اف نیست گفت فقط و فقط باید طبیعی باردار شی حالا من نمیدونم با این اوضاع خودمو و شوهرم چطوری باید طبیعی باردار شم برام نوبت داد که 17 مرداد برم سونو کنه، گفت باید مطمئن شم که مشکل دیگه ای نداری سونوی هیچ جایی رو قبول نداره و خودش یه سونوی سه بعدی تشخیصی دقیق انجام میده قعلا منتظرم 17 مرداد شه که برم واسه سونو

2714
وای نرگس جون بهترین خبری بود که شنیدم واقعا دکتر نصر همچین حرفی زده؟؟ تروخدا مارو بی خبر نزار بهمون بگه چطور طبیعی میخواد کمکت کنه نرگس جون عالیه که عقل یه دکتر به این باور ما بلاخره رسید تروخدا بی خبرمون نزار کاش ازش می پرسیدی با چه روشی یا دارووی میخواد برات شروع کنه
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
نرگس جون من یه دوره پیش دکتر مهدی صبا رفتم ایشون یه ماما داره تو مطب مشکل منو فهمید یک ربع با من صحبت کرد و گفت دکتر صبا برا شما کار خاصی نمیتونه انجام بده اما من معرفی نامه بهت میدم برا دکتر نصر که یه مرکز نازایی عالی داره و بسیار مهربون و وقت میزاره برا مریضش!!من هیچ وقت پیش دکتر نصر نرفتم چون فکر می کردم ایشون هم میخواد منو وارد سیکا ای وی اف یا میکرو کنه حالا اگر دکتر نصری که من برا مطبش معرفی نامه دارم همونی باشه که شما پیشش رفتی خیلی جالب میشه و من منتظر می مونم تا تو بیای و از روش دکتر نصر برامون بگی!فقط من میدونم این دکتر نصری که به من معرفی شد باید حتما از دکتر خاصی معرفی نامه داشته باشی تا بپذیره و ظاهرا مطب خیلی شلوغی هم داره ولی من ادرسش رو ندارم میشه بگی ادرسش کجاست؟؟
سلام بچه ها منم تعریف دکتر نصرو خیلی شنیدم همونه تو ساختمان پزشکان دی یکی از دوستامون هم پیش اون مشکلش مشخص ودرمان شد.منم ذخیره تخمدانم کمه ولی تا حالا سه بار باردار شدم که منجر به سقط شده. من 1000صفحه تایپیک ذخیره کمو خوندم دو تا از بچه ها با آمپولهای محرک تخمدان وهورمونوتقویت طبیعی باردار شدن یکی تبریز یکی هم تهران پیش عارفی.یکی هم بود که با داروی عطاری و حجامت وبادکش رحم وتخمدان و طب سوزنی با اینکه دیگه با هورمون پریود میشد باردارشد.امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره
ژینا جون مرسی از دقت و حوصلت تو خوندن صفحات اون تاپبک !من به شخصه عزیزم جسته گریخته اطلاعات اون تاپیک و خوندم چون دیدم از یه جایی به بعد اکثرا رفتن دنبال اهدایی!!ومنم چون از وارد شدن به این فاز منفی متنفر بودم ادامه ندادم!حالا بابد دید نرگس عزیزمون چطور پیش میره من که خیلی امیدوارم نه به دست دکترا باورم نیست که دکترا پیامبر یا معجزه گرن به نظرم معجزه خود ماییم و اون ایمان قوی که باور کنیم خودمون طبیعی باردار میشیم و اینقد این مسئله بارداری رو از خودمون دور نبینیم باور کنیم که خدا خواسته هامونو اجابت میکنه قبل از اینکه حتی ازش بخوایم!توکل به خدا پیش میریم هر روز قوی تر از دیروز!😘😘ء
2706