2703
2553
بچه ها تو سن زیر ٣٥ سال یائسگی زودرس بی معنی تمام دکترای سنتی و طب سوزنی بهش اعتقاد دارن ما احتمالا یه کم کاری داریم که باید تغذیه رو درست کنیم و بدنمون رو به تعادل برسونیم من فکر می کنم تعادل ما به هم ریخته کی میتونه بگه ما چنتا تخمک داریم یا چنتاش بارورن و چنتاش نیستن کی می تونه تو خلقت خدا دخالت کنه ما تخمک داریم خوبشم داریم خداوند حی و زنده برامون زندش می کنه و از روح خودش درون می دمه و ما باردار میشیم اونم با تخمک خودمون فقط باید صبور باشیم و مثل یه سرباز هر سختی که فرماندمون میده بپذیریم و نه نیاریم و شک نکنیم اگه موافقین بزنین قدش🌹✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
سلام بچه های عزیز...اگه موافقین اونایی که با این تاپیک موافقن بیاین تا بارداری کنار هم باشیم عزیزان... فقط هر کس میاد ومیخاد بمونه لطفن سن و مشکل موجود و میزان ذخیره رو و مدت اقدام واسه بارداری و داروهایی که مصرف کرده رو بگه تا از روند درمان همدیگه مطلع باشیم خانم گلا..ممنونم از لطفتون
روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم 10 ماه اقدام...شوهرم سالم..ذخیره 0.6 هست..و دو دوره کلومیفن و hcg و دو دوره لتروزول وhcgمصرف کردم...آخرین دفعه با لتروزول 5 فولیکول غالب داشتم اما شده کیست...الان دارم الدی میخورم...
2720
چیزای گرم و مقوی... مویز..کشمش..انواع مغز...شیره انگور به جای مربا... هرشب یا شب درمیان دم کرده رازیانه... چای رو خیلی کم کردم..و توش حتمن زنجبیل و دارچین میزنم...
هر روز صبح ناشتا یه لیوان آبجوش با یه قاشق مرباخوری عسل و پود دارچین... متفورمین واسه بهبود کیفیت تخمک ویتامین امگا3 زینک پلاس ویتامین دی
عسل و سیاهدونه هم خوبه... و انواع چیزای گرم دیگه... سعی کنین چیزای سرد نخورین یا اون غذای سرد و با یه چیز گرم گرمش کنین.....
بچه ها شماهم هر تجربه و هر راهکار تغذیه ای یا شادی بخشی دارین بذارین تا استفاده کنیم و ایشالا به امید خدای مهربونمون بزودی طبیعی باردار بشیم...
2714
آها راستی من با اسپند وچای سبز و خاکشیر خودمم دود میدم...شنیدم خوبه...بچه ها شماهم نظر بدین لطفن.. خوشحال میشیم...و اگه موردی از اون موارد اشکالی داشت بگین
فقط با شادی و انرژی مثبت به هم امید میدیم و دعا میکنیم و از خدا میخایم مارو طبیعی مامان کنه ایشااااااالاااااااااااااااااا
2706