2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بچه ها من دوبسته ازقرص اگنوگل روخوردم وآخرین پریودم ۳تیربوده وهنوز پریودنشدم رفتم دکتربهم استرو ...

عزيزم ميگن قطره ش تأثيرش بيشتره قطره ويتاگنوس بگير مصرف كن  من روزي شصت قطره ناشتا ميخورم 

سلام خانما

من ٣٧ سالمه يه پسر دارم برا دومي تا حالا ١٢ بار سقط كردم سريع باردار ميشم ولي متاسفانه بيشتر از هشت هفته رشد نداشتن ذخيرم ٠/٥ هست تا حالا دكتراى زيادي رفتم كه تشخيص هاي متفاوتي داشتن الا اينكه ممكنه از تخمك من باشه!!!!! داروهاشونم مصرف ميكردم باز سقط ميكردم اينبار كه رفتم پيش خانم دكتر عارفي گفتن ميكرو كه ٦ تا تخمك داشتم كه فقط يكيش جنين شد و دكتر گفتن با توجه به اينكه ذخيرت پايينه نود درصد از تخمكاته كه بي كيفيتن گفتن ا. ه. د.ا من گفتم  قبول نمي كنم برام تقويتي نوشتن كيوتن- دها- مولتي ديلي- بعد دو ماه دوباره ميرم ميكرو تا ببينيم چي ميشه كسي تجربه اي داره كمكم كنه؟

لنا جون ماشالله ی پا دکتر شدی برای خودت ها . انشالله ک این ماه نتیجه میگیری.ی نی نی خوشگل میپره تو د ...

فدات گلم.ایشالله بتونم طبیعی باردار بشم خدا زحماتمونو بی چشم داشت نزاره ایشالله.

لنا پس دکتر پاکروش به شما ویتاگنوس داده یعنی اونم قبول داره ولی دکتر رزاقی به یکی از دوستای من گفته ...

اره عزیزم .من چون fshام بعد طب سوزنی رف بالا و ۱۶ شد پاکروش برام ویتاگنوس نوشت ولی چون اندومتریوز دارم گف فقط روزی یدونه بخور .بچه ها پاکروش به این معتقده که چربی دور رحم روند تخمک گذاری رو مختل میکنه و درستم هست به نظرم.من هم اضاقه وزن دارم هم اندو که خودش رو کیفیت تخمک اثر سوء داره.بم گف تا دو ماه باید ۱۵ کیلو کم کنی.و گف اگه کم نکردی دیگه نیا برو هر جا دوس داری ده بار ای وی اف کن تا موهات مث دندونت سفید شه😂و من الان تو رژیمم امیدوارم بتونم تا ده کیلو کم کنم لااقل .اگر طبیعی شد که خیلیم عالی امرم نشد لااقل شانس ای وی افم رو بالا ببرم

سلام خانما من ٣٧ سالمه يه پسر دارم برا دومي تا حالا ١٢ بار سقط كردم سريع باردار ميشم ولي متاسف ...

شمامطمینی مشکل ایمنی انعقادی نداری .پردینزلون.هپارین. آنوکسا. سرم آی وی جی آرجزودارهاتون بوده تاحالا؟

2706