2410
2553
مرسی عزیزم ایشالله همه موفق بشیم و به ارزومون برسیم

لنا پس دکتر پاکروش به شما ویتاگنوس داده یعنی اونم قبول داره ولی دکتر رزاقی به یکی از دوستای من گفته بود ویتاگنوس مصرف نکن

من خودم حدود 3 یا 4 ماه ویتاگنوس مصرف کردم اف اس اچم 18 بود رسید به 3/5 ذخیرم هم 0.01 بود رسید به 0.1 البته یکمی گرمی جات هم مصرف می کردم و یکم هم ورزش و پیاده روی رو بیشتر انجام میدادم.خودم هم پیش دکتر رزاقی رفتم توی شهریور ماه ابن سینا بادکتر رزاقی ویزیت شدم آزمایشام رودید گفت خوبه منم پیشنهاد دادم اگه میشه برام میکرو انجام بده قبول کرد وارد سیکل شدم آمپولا و داروهاشو مصرف کردم ولی فقط یه دونه فولی 9 روز دهم داشتم که سیکلم رو کنسل کردو گفت شما باید فقط ا.ه.د.ا بگیری نمی تونی ای وی اف یا میکرو انجام بدی. قبل از شروع میکرو هم برام قرص های تقویتی مثل پرگناکر دی اچ ای آ و اسید فولیک کیوتن 100 نوشته بود که تقریبا ده روز خورده بودم وارد سیکل شدم به نظرم باید تعداد روزهای بیشتری می خوردم داروهای تقویتی. 

الان خودم از بعد از اون شروع کردم به پیاز درمانی ویتاگنوس هم مصرف می کنم بادکش هم انجام میدم ببینم چی میشه

لنا پس دکتر پاکروش به شما ویتاگنوس داده یعنی اونم قبول داره ولی دکتر رزاقی به یکی از دوستای من گفته ...

مونا جان من یک بار اف اس اچم 11 بود و یه بار 10 و نیم به نظرتون ویتاگنوس مصرف کنم؟ 

قطره گرفتم ولی استفاده نکردم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مونا جان من یک بار اف اس اچم 11 بود و یه بار 10 و نیم به نظرتون ویتاگنوس مصرف کنم؟  قطره گرفتم ...

ویتاگنوس ظاهرا هیچ ضرری نداره ولی نمیدونم چرا بعضی دکترا موافق نیستن باهاش من میدونم که دکتر پاک روش به بیماراشون میدن البته اونایی که اف اس اچ بالای 10 دارند. وهمینطور دکتر تهرانی که دکتر خیلی خوبی بودن و الان فوت شدند به مرضاشون میدادن و خیلیا طبیعی پیش ایشون باردار شدند. ولی دکتر رزاقی موافق استفاده از ویتاگنوس نبود نمیدونم چرا به یکی از دوستام گفته بود مصرف نکن. 

الان شما اف اس اچت خیلی بالانیست ولی می تونی انتحانی روزی یه دونه قرصشو حدود یک ماه مصرف کنی  یا این که اگه خیلی وسواس داشتی با دکترت مشورت کنی من که به نظرم بد نیست.

ویتاگنوس ظاهرا هیچ ضرری نداره ولی نمیدونم چرا بعضی دکترا موافق نیستن باهاش من میدونم که دکتر پاک روش ...

هیچ ام دکترتهرانی خوب نبود من که حلالش نمیکنم همین دکتزباعث شدمن به این وضعیت بیافتم هیچ کس ام باذخیره کم پیشش باردارنشده من هنوزگروهشودارم

2720
هیچ ام دکترتهرانی خوب نبود من که حلالش نمیکنم همین دکتزباعث شدمن به این وضعیت بیافتم هیچ کس ام باذخی ...

من که اصلا نمیشناسمشون وقتی تاپیکاشون خوندم که دیگه فوت شده بود ولی خیلیا بودن که پیش ایشون رفتن و باردار شدند و خودشون گفته بودن که راضی بودن ازش و اطلاعاتشون رو تو همین نی نی سایت گذاشته بودن  کسی که ذخیره کم داره هیچی بهش جواب نمیده چوم ذخیره رو نمیشه زیاد کرد  ولی کیفیت تخمکا رو میشه با یه سری قرصای تقویتی و پایین آوردن اف اس اچ افزایش داد که حداقل همونایی که مونده بگیره اونم ممکنه هر ماه تخمک گذاری نباشه و شانسی یک ماه تخمک گذاری بشه و تمام شرایط جور باشه و نزدیکی هم به موقع باشه و تخمک هم  کیفیتش خوب شده باشه و یهو بگیره  

ویتاگنوس ظاهرا هیچ ضرری نداره ولی نمیدونم چرا بعضی دکترا موافق نیستن باهاش من میدونم که دکتر پاک روش ...

مرسی منا جان. این بار میخوام برم دکتر بگم عکس رنگی برام بنویسن. تا الان انجام ندادم. 

این بار که دکتر رفتم. به دکتر گفتم داروی تحریک تخمدان میشه تجویز کنید؟ گفت نمی خوایم که خودمونو گول بزنیم و روی شما اثری نداره فقط آی .... من فقط ماه گذشته برای اولین بار hcg روز 13 سیکل زدم که اونم یه دکتر دیگه تجویز کرده بود.

سلام بچه ها من دوبسته ازقرص اگنوگل روخوردم وآخرین پریودم ۳تیربوده وهنوز پریودنشدم رفتم دکتربهم استروژن وپرژسترون داد گفت که اگنوگل هم بخور اشکال نداره پس چرا بعضیها میگن اگنوگل با شیمیایی تداخل داره؟؟

2714
این بار که دکتر رفتم. به دکتر گفتم داروی تحریک تخمدان میشه تجویز کنید؟ گفت نمی خوایم که خودمونو گول ...

عکس رنگی انجام بده که خدایی نکرده اگه تخمکات خوب شد و خواست بگیره به خاطر بسته بودن احتمالی لوله ها منتفی نشه. به منم دکتر رزاقی تحریک تخمک مثل لتروزول و اینا نداد گفت ریسک نمی کنم شاید کیست بشه . ولی دو دوره رفتم توسیکل  ای وی ا ف و میکرو که دوبارش کنسل شد.

سلام بچه ها من دوبسته ازقرص اگنوگل روخوردم وآخرین پریودم ۳تیربوده وهنوز پریودنشدم رفتم دکتربهم استرو ...

Fshت چنده؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام بچه ها من دوبسته ازقرص اگنوگل روخوردم وآخرین پریودم ۳تیربوده وهنوز پریودنشدم رفتم دکتربهم استرو ...

اگه fshت خیلی بالا باشه باید مدت زمان بیشتری بخوری...به بدن بعضیا دیرتر جواب میده...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2706