2726
واقعا بعضی دکترا نمیشه اسمشون گذاشت دکتر بعد از عمل سریع برلی بارداری اقدام بشه چون یه تایم طلایی دا ...

قبل از عمل ۲ بود. دیگه والا ترسیدم عمل کردم. مثلا چه داروی تحریکی بخورم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها چطوری تاپیکی رو که ایجاد میکنیم وقتی تو گوگل سرچ میکنم بیاد...مثلا ذخیره تخمدان کم رو که بزنیم تو گوگل تاپیک ساحل جون پیدا میشه همراه چندتا تاپیک دیگه..ولی من چندتا تاپیک زدم وقتی عنوانشون رو تو گوگل میزنم اصلن تاپیکای من نمیان؟؟؟

کیوتن مردونه زنونه نداره دکتر به منم داده شبی یکی میخورم دوز مال من ۳۰ هست

Q10 100 دکتر برای من روزی 2 عدد نوشتن و توی بروشور نوشته بود روزی 1 عدد. ولی Q10 30 روی بروشورش نوشته شده بود روزی 3 تا خورده شود. 

2728
بچه ها چطوری تاپیکی رو که ایجاد میکنیم وقتی تو گوگل سرچ میکنم بیاد...مثلا ذخیره تخمدان کم رو که بزنی ...

برای چی میخوای تو گوگل پیدا بشه؟از تو همین نی نی سایت خودت میتونی پیدا کنی که عزیزم.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
بچه ها چطوری تاپیکی رو که ایجاد میکنیم وقتی تو گوگل سرچ میکنم بیاد...مثلا ذخیره تخمدان کم رو که بزنی ...

تو گوگل هم بخوای پیدا کنی بنویس 

موسسه پیک شفا ninisite

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
Q10 برای چی خوبه ؟دکتر برای شوهر منم نوشته

برای همسر من هم دکتر گفتن روزی یکی. 

کوآنزیم Q10 به عنوان آنتی‌اکسیدان عمل کرده که از سلول‌ها در مقابل آسیب محافظت کرده و نقش مهمی در متابولیسم بدن دارد. 

اینو سرچ کردم   

داروهای جدید پاکروش ایناس بچه ها

اینوفولیک

زیلپا برا سندروم پیش از قاعدگی و گرگرفتگی اینا

ملاتونین برا تنظیم خوابه گف ۱۱ باید خواب باشی

و سه تام قرص لاغری داد.زنوور و تن لس و گرین لس

البته اگه مشکل هورمونی مث تیروئید و ....ندارید .چون من تمام هورمونام تنظیم بود فولیکولم داشتم فقط گف بی کیفیته

تو گوگل هم بخوای پیدا کنی بنویس  موسسه پیک شفا ninisite

خوب عزیزم تاپیک ایجاد کردم که نظرات بقیه رو متوجه بشم واز کسایی که تجربه دارن استفاده کنم..بقیه هم از سرچ تو گوگل باید تاپیک منو پیدا کنن...وقتی میزنم تو گوگل تاپیک من نمیاد...همین عبارتی رو که گفتی زدم ولی تو گوگل نیومد پس برای بقیه هم نمیاد که بتونن وارد تاپیک من بشن ونظر بدن

Q10 100 دکتر برای من روزی 2 عدد نوشتن و توی بروشور نوشته بود روزی 1 عدد. ولی Q10 30 روی بروشورش نوشت ...

عزیزم به من گفت روزی یکی

مال من ساخت کشور استرالیا است

روی شیشه اش هم نوشته روزی یکی

شادی جان این که من گرفتم برای شرکت eurho vital هست آلمانیه. 60 تا کپسوله

عزیزم اره میشناسم این مارک رو

منم قبلا یک بسته گرفته بودم

البته نه برای نی نی دارشدن

دکتر پوستم بهم داده بود

هر کارخونه و برندی انگار یک دستوری داره

والله من این ماه قرص زیاد خوردم حالم بد شد دیگه

زیاد دیگه راجبه کیوتن از دکترم نپرسیدم

2706