2726
عزیزم من یک‌ سال و چهار ماهه اندومتریوزم عمل کردم. ۸ ماه پیش ازمایش ذخیره دادم، شش صدم بود. الا ...

واقعا بعضی دکترا نمیشه اسمشون گذاشت دکتر بعد از عمل سریع برلی بارداری اقدام بشه چون یه تایم طلایی داره و هم‌ممکنه ذخایر رو‌پایین بیاره به هرحال عزیزم دارو تحریک تخمدان بگیری اگر بقیقه مواردت سالم باشه بازم جای امیدواری هست

عزیزم مشکل اندوت کجاست کدوم قسمته من با اندو باردارم به صورت طبیعی با درگیربودن هردو تخمدان اگه سوال ...

مرسي دوست مهربونم 😘من اندومتريوز شديد داشتم عمل كردم الان تو اقدامم ولي همش استرس دارم باردار نشم و  اون چسبندگيا دوباره برگرده

خدایا شکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مشکل اندوت کجاست کدوم قسمته من با اندو باردارم به صورت طبیعی با درگیربودن هردو تخمدان اگه سوال ...

بهارك جان همين كه پستمو ديدي سريع تو دلت واسم يه دعاي توپ بكن كه منم اين ماه مامان بشم الان از اون وقتاییه که خیلی خسته ام دلم گرفته کم آوردم شما بارداري دعات زودتر مستجاب ميشه

خدایا شکرت🙏
مرسي دوست مهربونم 😘من اندومتريوز شديد داشتم عمل كردم الان تو اقدامم ولي همش استرس دارم باردار نشم و ...

فدات عزیزم ازته قلبم دعا میکنم خیلی زود مامان بشی نگران نباش استرس خیلی بده .نه نترس اندو برای همه که برنمگیره گاهی برگشته اما خیلی ها هم میشناسم سالها از عملشون میگذره و اصلا برنگشته ایشالا باردار میشی عزیزم خودم ابن راه رو رفتم میدونم‌چقدر سخته .

2728
نه سالمه ولی fsh خیلی بالاست 75 بود و ذخیره خودم نابوده یک هزارمه دکترا گفتن تو که یه بچه داری نمی ...

سلام  گلم شما اول fsh رو با ویتاگنوس و اگنوگل بیار پایین و بعد میتونی بری طب سوزنی تا ذخیره ی کم بالا بره البته بستگی به بدنت داره شاید ذخیره با طب سوزنی هم 

بالا نره

سلام  گلم شما اول fsh رو با ویتاگنوس و اگنوگل بیار پایین و بعد میتونی بری طب سوزنی تا ذخیره ی ک ...

آره میخورم

اگه این ماه باردار نشدم باز آزمایش هورمونارو تکرار میکنم 

این ماه هر روز دوتا ویتاگنوس و دوتا آگنوگول خوردم

از روزی که آمپول زدم دیگه نخوردم چون توبارداری ضرر داره 

دوشنبه هفته آینده بی بی میزنم اگه خدای ناکرده منفی شد باز میخورم

آره میخورم اگه این ماه باردار نشدم باز آزمایش هورمونارو تکرار میکنم  این ماه هر روز دوتا ویتا ...

ان شالله ک مثبت . و دیگه نیازی نیست قرص  بخوری 🤗

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
بچه ها من امروز رفتم پیش پاکروش.گف تخمکت بی کیفیته و باید لاغرشی .گف چربی دور رحمت زیاده.🤪سونو واژی ...

دکترت از کجا فهمید تخمکت بی کیفیته مگه با سونو یا ازمایش قابل تشخیصه؟  

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706