2726

عجب تراژدی غم انگیزی است وقتی که ماانسان هایادگرفته ایم که دلیل تمام ناکامی هایمان رابه خدانسبت میدهیم

درلابلای تمام روزهای سختی که دست به گریبان خدامیشویم خدا فقط مهروعطوفت اش راشامل حال مامیکندودست برسرمان کشیده وغبار ازشیشه قلبمان می زداید

واقعااین جمله عجیب به دلم می نشیندکه"خداخیلی خداست،مایاد نگرفته ایم بندگی اش رابکنیم"

مابنده دکترهاشدیم،بنده رمال ها ودعانویس هاشدیم،بنده هرکسی که وعده تحقق خواسته مان رابه ماداده است اماغافل ازاینکه یکبارخالصانه دریچه قلبمان رابه روی خدابگشاییم واجازه دهیم خداخواسته مارااجابت کند

خدایی که نزدیک ترازهرکسی به ماست

خدایی که هزاران باربیشتراز پدرومادرانمان درحق مامهربانتر است

خدایی که زمین وآسمان هارا مسخر فرمان ماکرده است

دوستان من خدایی رویافتم که سریع الجوابه وخیلی زود به فرکانس های من واکنش نشون میده

خدایی که مهربونه ولی من بافرکانس هام مهربونیش وتجربه میکنم

خدایی که همیشه بامن حرف میزنه ولی حرف زدنش هم بسته به فرکانس های منه

اصلاهرچی ازش میخوام برمیگرده میگه بهت میدم توفقط فرکانسش روبفرست

واین خداچقدردوست داشتنیه

چه حس زیباییه که وقتی سرتوگذاشتی روپاهای این خداوخداداره نوازشت میکنه ومیگه عزیزدلم همه جاباهات هستم

چه لذتی داره بااین خداقدم زدن،باهاش عشق بازی کردن وبهش اعتمادکردن

اصلابابامگه خداغیرازماکی رو داره؟

ماهمه چیه خداهستیم

خدامیگه من عزیزترازشماکی رودارم که نعمت هام ودراختیارش بزارم،فقط عزیزان دلم فرکانس مناسبی بفرستیدبعدببینیدچه بهشتی رو براتون به ارمغان میارم

فقط همین

ببخشید چرا برای شما اهدایی جوابگو نیست ؟مگه رحمتون سالم نیست؟

نه سالمه

ولی fsh خیلی بالاست 75 بود و ذخیره خودم نابوده یک هزارمه

دکترا گفتن تو که یه بچه داری نمیخواد وارد این پرسه پرهزینه و پراسترس بشی که شانس باروریت 20درصده

مرکز ناباوری که کلا گفتن ببوس بزار کنار تعجب میکردن که با اون وضع هورمونا و ذخیره هنوز میخوام و پی گیری میکنم

یه دکتر بهم گفت هنوز تو مرحله ی انکاری باید باهاش کنار بیای

ولی من ایمان دارم اگه خدا بخواد همه چی حله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته من با ای وی اف ار نظر اعتقادی هم مشکل دارم میدونم خیلی ها رو به آرزوی بچه دار شدن رسونده ولی من فکر میکنم اگه تلاش کنم و از خدا بخوام بلاخره جواب میگیرم و طبیعی باردار میشم

البته من با ای وی اف ار نظر اعتقادی هم مشکل دارم میدونم خیلی ها رو به آرزوی بچه دار شدن رسونده ولی م ...

انشالله که بازم دامنت سبز بشه ...با توکل به خدا...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2728
خانما  واقعا کسایی که تخمدوناشون کوچیک میشه دیگه جای هیچ امیدواری نیست؟! 😞

عزیزم جای امیدواری هست اول باید ازمایش ذخایرتخمدان بدی ببینیم کیفیت تخمکها چنده عددش رو باید بدونی ببینم‌تا چه حدی کوچیک شده‌و تا چه حدی تاثیر روی تحمکها داشته اگه دوست داشتی میتونم بیشتر راهنماییت کنم

۲۷سالمه،شوهرم مشکلی نداره،عکس رنگی هم گرفتم گفتن مشکلی نیست،اف اس اچم ۸۰😔

ساراجان ناامید نباش چون سنت کمه ذخایر تخمدانت با اینکه خیلی پایینه ولی چون سنت کمه امکان بارداری هستی به نظر من شروع کن به خوردن قرص های مولتی ویتامین و تحریک تخمدان وبادکش کردن‌تخمدان اینا باعث تقویت تخمدانهات و ذخایر میشه و همچنین بقیقه چکاپ هاتو انجام بده مطمین باش جواب میگیری

اي بابا منم تخمدانا و رحم و لگنو... ديگه نگم برات. من اصلا استرس ذخيرمو ندارم فقط استرسم واسه همين ا ...

عزیزم مشکل اندوت کجاست کدوم قسمته من با اندو باردارم به صورت طبیعی با درگیربودن هردو تخمدان اگه سوالی داشتی حتما بپرس

عزیزم جای امیدواری هست اول باید ازمایش ذخایرتخمدان بدی ببینیم کیفیت تخمکها چنده عددش رو باید بدونی ب ...

عزیزم من یک‌ سال و چهار ماهه اندومتریوزم عمل کردم. ۸ ماه پیش ازمایش ذخیره دادم، شش صدم بود. الان که برای چکاپ رفتم گفت تخمدونت کوچیک شده. ۳۲ سالمه

عزیزم من یک‌ سال و چهار ماهه اندومتریوزم عمل کردم. ۸ ماه پیش ازمایش ذخیره دادم، شش صدم بود. الا ...

خوب بخاطر عمل اندومتریوز بوده که ذخایر کم شده قبل عمل چندبوده؟نمیشد عمل نکنی؟

2706