2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببخشید نشد  همه رو تو ی صفحه بزارم . بهم عسل هم داد ک داخل واژنم بزارم ب اندازه ۲۰ سی سی . ی داروی رحمی هم داد ک ی بار استفاده کردم بعدش یادم میرفت . دادم ب خواهرم مثلا قرار بود بگیرم خودم ک یادم میره . عسل و جینسینگ و ..‌ قاطیش بود . گفته بود اسپند روزی ی قاشق ناشتا بخورم ک ب معده من نساخت چند روز خوردم معده م درد گرفت برای تنظیم هورمون ها خیلی خوبه . صبح رازیانه عصر هم بومادران اندازه ی استکان . سیاه دونه و عسل هم ناشتا صبح و شب یک قاشق 

بادکش هم بزن نت میاره منم کمرو انجام میدم . ناففم جا انداخت کمک میکنه برای بارداری . ب خانمه ک ناف جا مینداخت گفتم مشکل کوچیک شدن تخمدان رو گفت بادکش لغزان هم انجام بده خیلی خوبه از قدیمی های اونجا بود .

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
قبلا پریود میشدین ؟منظم بودین؟؟

قبلا منظم بودم از وقتی داروهای اوی وی اف رو استفاده کردم یک ماه چند ماه بعد پریودم ب مدت ۲ ماه قطع شد ک با ازمایش بهم گفتن ذخیرت کمه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2714

سلام دوستان ...من بعد از پنج سال طبیعی باردار شدم....دکترا هر بار به خاطر سنم میکفتند طبیعی باردار نمیشی...ذخیره تخمدان بارها نوشتن اما من انجام ندادم..میدونستم اگه انجام بدم استرس بیشتر میشه .اما اف اس اچ وال هاش خوب بود.....کم کاری تیرویید داشتم...

اولین کار که کردم رفتم دکتر غدد تیرویید تنظیم شد با قرص....

دومی کار رفتم بادکش تخمدان انجام دادم...جلسه پنج که انداختم باردار شدم.....بادکش خیلی مهم..تو صفحات قبل وقتی شروع کردم اومدم به دوستان گفتم..من بادکش میرم...اصلا خودم ندادم دکترا..ای وی اف هر کاری دیگه کنن...

توکل کردم به خدا....میدونستم معجزه خدا یه روز شاملم میشه..روز تولد امام رضا بی چک مثبت شد....بگذریم بارداریم با استرس ناراحتی بود..دکترا اول گفتن پوچ هست....

پیاده روی خیلی داشتم...گرمی زیاد میخوردم...شیره انگدر با ارده  تو برنانه ام بود..چهار مغز خرما...موز...

من 37سالم ..... همیشه میام میخونم صحبتهای بچه ها را براتون دعا میکنم تو این ماه عزیز همتون دامنتون سبز بشه .

فقط کمتر برید دکتر خودتون بدید دست این داروهای شیمیای..

ببنید ساحل با ذخیر کم دوتا چه اورد..خیلی از دوستان...

بادکش حتما انجام بدید..بادکش تخمدان و رحم..من ناف حتی برام بادکش مینداخت...

یادم نمیره..وقتی بادکش مینداخت من تحمل دارد نداستم اما مجبور بودم...هر بار میگفتم مامان چرا من بدنیا اومد..اینطور بشه..گریه میکردم..

دیگه بیخیال بچه شدم...

خدا بخواد میده من ت  سن 37سالگی طبیعی بعد از پنج سال ناباروری ..خدا بهم نی نی گذاشت تو دلم...به همه شماها هم میده ....

وزن هم تاثییر داره اضافه وزن دارید کم کنید حتنا مخصوثا ناحیه شکم .....

بزودی تک تکتون بیاید خبر مادر شدنتون بگید..

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
ببخشید نشد  همه رو تو ی صفحه بزارم . بهم عسل هم داد ک داخل واژنم بزارم ب اندازه ۲۰ سی سی . ی دا ...

ممنون خانمی. به نظرتون دکتر روازاده بهتره یا دکتر کومار؟ من تعریف هر دوشونو اینجا زیاد دیدم

من عسل روغن زرد  یادم نیست دیگه چی استفاده میکردم..عالیه این روش ...رحم پاکسازی میکنه..تخمدان فعال میکنه...

اهان باوکش میرتم..زردچوبه با عسل خانوم گفت..مثل قرص درست کن..شب موقع حواب..تا هفت روز ..نزردیکی نداسته باش....داخل واژن بزار ..من انجام دادم..بی تاییر نبود....

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
2706