2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام لطفا اگه تجربه ای دارید به منم بگید ...من دوتا سقط داشتم تشخیص لوپوس دادن برام که انتی فسفولیپی ...

ان شالله ک خودت باردار میشی اما اگه خواستی ای وی اف کنی بهتر بری پیش دکتر نصر . اونجا از هر دو نفر یک نفر مثبت میشه . اما جاهای دیگه کیفیت جنین شون پایینه 

خواهرم ی سر رفته بود مطبش میگفت خیلی ها اونجا جواب گرفتن 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
خانما  واقعا کسایی که تخمدوناشون کوچیک میشه دیگه جای هیچ امیدواری نیست؟! 😞

تخمان من کوچیک شده بود گفتن داره از کار میوفته من رفتم طب سنتی اونجا بادکش انجام دادن و ی سری دارو بهم داد ۳ ماه پیش برای کیست رفته بودم دکتر کلا یادم رفته بود جریان کوچیک شدنش رو دیدم تو سونو زده اندازه هر دو تخمدان نرماله 

2738
ویانا۲۶ در خواست دوستی دارم لطفا قبول کن...حتما بهمون بگو با چه داروی گیاهی تونستی تخمدان چپت رو برگ ...

عزیزم درخواستت نیومده . 

من رفتم طب سنتی . پیش دکتر روازاده .منتها خودش ویزیت نمیکنه شاگرداش ویزیت میکنن . بادکش حتما انجام بده . ب من داروی رحمی هم داد . زاج سفید بود با روغن زرد یاهمون کرمانشاهی اغشته کردم ی روز در میون گذاشتم تو واژن تا  پوسته های روی تخمدان رو بر داره تا تخمدان بهتر فعالیت کنه . من دوتا گذاشتم پریود شدم . پریودم قطع شده بود . ورزش هم حتما انجام بده . هنوزم دارم داروهای تخمک گذاریش رو میخورم 

ازون موقعه ک دارو  رو استفاده کردم بیشتر تمرکزم رو تخمدان چپم بود برای همین احساس میکنم بیشتر تخمک‌گذاریم از سمت چپ انجام میشه 

وقتی دکتر تو سونو گفت تخمدان ت داره کوچیک میشه پرسیدم با بادکش درست میشه خنده کجی کرد گفت نه بابا  با این چیزا درست نمیشه نمیشه کاریش کرد. 😐 

خداروشکر ک درست شد . دکتر شیمیایی فقط تو دلت رو خالی میکنن 

عزیزم درخواستت نیومده .  من رفتم طب سنتی . پیش دکتر روازاده .منتها خودش ویزیت نمیکنه شاگرداش و ...

درخواست دوستی دادم مجددا رفتم بدم گفت قبلا درخواست دادید...بادکش رو تخمدانات رو انجام میدی؟یعنی منظورم از زیر نافه...من از زیر ناف تا رو تخمدانا رو دو ردیف استکان بادکش کردم...کمرتون بادکش میکنید؟یا فقط از روی شکم بادکش کنیم کافیه؟؟میشه داروهاش رو عکس بگیری بزاری؟چندتا شیاف زدی تا پری شدی مجددا؟؟شماتهرانی؟

2706