2726
سلام عزيزم ببين گرمي زياد بخور صبح ناشتا عسل و دارچين و سيادونه قاطي كن يه كم اب جوش بريز سرد شد بخو ...

من الان لتروزول می خورم و کپسول DHEA و رویال ژلی

رویال ژلی ام خارجیه مال استرالیا است ولی خیلی گرون خریدم و خیلی هم گشتم دنبالش

اره عزيزم قبل عمل ١.٢ بود بعد لاپرا شد ٠.٣ البته بگما من پانكچر كردم جنين فريز كردم قبل لاپرا قطعا ا ...

من دقیقا پارسال عمل کردم. قبل از عمل ذخیرم ۲ بود.. من دو تا تخمدونام درگیر بود. اره واقعا عدد Amh خیلی تعیین کننده نیست. الان بیشتر نگران این کیست جدیده هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان لتروزول می خورم و کپسول DHEA و رویال ژلی رویال ژلی ام خارجیه مال استرالیا است ولی خیلی گرون ...

من كه تا حالا لتروزول و كلومفينو اين چيزا نخوردم قبلا كلي اينوفوليكو اووابوست استفاده كردم تاثيري نداشت فوليكول نداشتم  سه ماه ژل رويال گرفتم خيلي هم گرون بود هر ٢٠ گرمش يه تومن ولي واقعا ارزش داشت الانم همين كپسول رويالي كه شما استفاده ميكني گرفتم با گرميجاتي كه گفتم فك كنم اينا از قرص محرك خيلي تأثيرش بيشتره 

خدایا شکرت🙏
من دقیقا پارسال عمل کردم. قبل از عمل ذخیرم ۲ بود.. من دو تا تخمدونام درگیر بود. اره واقعا عدد A ...

اي بابا منم تخمدانا و رحم و لگنو... ديگه نگم برات. من اصلا استرس ذخيرمو ندارم فقط استرسم واسه همين اندو لعنتيه. الان بايد چيكار كني؟ 

خدایا شکرت🙏
2728
سلام عزيزم ببين گرمي زياد بخور صبح ناشتا عسل و دارچين و سيادونه قاطي كن يه كم اب جوش بريز سرد شد بخو ...

عزیزم منظورت رو متوجه نشم نوشتی بدون این چیزا فولیکول داشتی یا نداشتی؟؟؟من تقریبا این کارای تو رو کردم ۲ماهه ژل رویال اصل میخورم..سردی هم فوق العاده کم ماساژ وبادکش با روغن سیاهدونه هم دارم پیاده روی هم میرمم این ماهم کلومیفن خوردم وفولیکول نداشتم

من كه تا حالا لتروزول و كلومفينو اين چيزا نخوردم قبلا كلي اينوفوليكو اووابوست استفاده كردم تاثي ...

شما پریودت منظمه؟؟؟؟من تخمدانام خیلی ضعیفن وکار نمیکنن به خاطر همینمfshم رفته بالا یعنی استروژن بدنم خیلی کمه فک کنم هرچقدرم اینکا رو بکنم ولی بدنم استروژن نداشته یاشه تخمک رشد نمیکنه....راستی من کپسول جنسینگم خوردم واون کاچی های خیلی گرم دوران پریودم خوردم...شما دقیقا مشکلتون چیه؟؟؟

عزیزم منظورت رو متوجه نشم نوشتی بدون این چیزا فولیکول داشتی یا نداشتی؟؟؟من تقریبا این کارای تو رو کر ...

منظورم اينه كه بدون خوردن كلومفين يا لتروزول و رعايت چيزايي كه گفتم اين ماه فوليكول ٢٥ داشتم. قبلا اووابوستو و اينوفوليك ميخوردم هيچ كاري نمي كرد برام. ماساژ و بادكش گرمم انجام ميدي؟ 

خدایا شکرت🙏
شما پریودت منظمه؟؟؟؟من تخمدانام خیلی ضعیفن وکار نمیکنن به خاطر همینمfshم رفته بالا یعنی استروژن بدنم ...

من پريودام منظمه يعني هرماه بين ٢٦ تا ٢٨ روز پريود ميشم ولي تخمك گذاري ندارم كه البته خداروشكر اين ماه داشتم. يه سالم كه درگير اندومتريز بودم و دردسراش. ماها كه اندومتريزيم  بايد زودتر باردار بشيم كه پريود نشيم وگرنه اندومون عود ميكنه و باز بايد عمل كنيم. آها اين ماهم كه رفتم سونو دكتر گفت تخمدان راستت يه مقدار كوچيك شده. ببينم مگه fsh بالا درمان نداره؟ 

خدایا شکرت🙏
یعنی ماهای قبل اصلا فولیکول نداشتید؟؟؟

اصلا نداشتم و مطمئنم واسه همين كاراييه كه خودم انجام دادم. اينم بگم انگاري بعد سه ماه تاثيرشو گذاشت يه دكتريم رفته بودم گفت اين ويتامينايي كه ميخوري ٧٠ روز ديگه جوابشو ميگيري. من از استرس اندومتريز اين ماه باردار نشم ماه ديگه مجبورم برم اي وي اف.

خدایا شکرت🙏
اي بابا منم تخمدانا و رحم و لگنو... ديگه نگم برات. من اصلا استرس ذخيرمو ندارم فقط استرسم واسه همين ا ...

من قبل از عمل فریز جنین انجام ندادم.. دقیقامنم نگران عودش هستم. البته برای بعضیا به این زودیا برنمیگرده.من فعلا دارم شیافای دست ساز میذارم که کیست خونیم برطرف بشه بعد طبیعی اقدام کنم دیگه. بقیش دست خدا. ژل رویال اصل از کجا آوردین ؟ میشه آدرسشو بدین؟

2706