1920
1924
سلام من هم تاپیک رو از اول خوندم خیلی خوشحال شدم که خیلیها طعم شیرین مادر شدن روچشیدن منم ۳۸ سالمه ی ...

سلام  عزیزم .

توکلت به خدا باشه شما تلاشتو بکن بقیه رو بسپاربه خدا ..من ویتاگونس و رازیانه یه ماه خوردم پریدم رو به ریخت این ماه ۴ روز جلوتر شدم به دکترم زنگ زدم گفتم گفته چون منظم بوده نباید اینا رو میخوردی دیگه نخور همون گرمیجات رو به اندازه بخور ...واینکه کسانی که طبع گرم دارن مراقب باشن حساسیت نکنند .من طبعم سرده گرمی اذیتم نمیکنه

میتونید چهار مغز پسته و بادام و فندق گردوه راز هرکدو۱۰۰ گرم بگیرین آسیاب کنید به همراه ۲۰۰ گرم  کنجدمخلوط کنید بایه کیلو خرما ی بدون هسته و آسیاب شده ترکیب کنید و دستاتون خوب بشورین با دست کاملا هم بزنید بعداز هرکدوم به اندازه ی یه گردو توپک درست کنید توی یه ظرف در بسته بچینید روزی یکی بخورین ..هم خوشمزه است هم مقوی ..اگه بزرک هم داشتی توکاچی بریز ..در ایام پرید روزی یه پیاله بخور ..توش زردچوبه و هل ودارچین ومیخک وسیاهدانه آسیاب شده بریزروزانه با لستکان آرد و کره ی محلی یا روغن زرد درست کن .کم روغن باشه بهتره آخه تحرک ماشهریا کم ...

استرس هم که واسه همه چی سم هستش ..یادم سر پسرم که میخواستم بارداربشم دکترم گفت استرس داشته باشی تخمک گذاری تو بهم میریزه ..غمگین هم نباش شادی رو به قلبت دعوت کن ..غم سردی هست ..دیگه اینکه بادکش رو ماساژ رحم یادت نره .۳یا ۴ ماه پشت هم باید این کارها رو انجام بدیم ... انشا اله ماهم مثل دوستی دیگمون باردارمیشیم ..💞💝💖💋💋

یکی از آشناهایما در ۴۲ سالگی بار دارشد الان پسرش ۱ سال ونیمش هست ...

قراربود هربار یه معجزه بگم 😊

خواهر شوهر دوستم پرستار هست و خودش توبیمارستان کار میکرده خیلی وقت بوده پرید نمیشده ..وتخمکی نداشته ..بنده خدا میبینه شکمش یکم اومده جلو وسفت هست ..نگران میشههر از گاهی یت چیزی توشکمش تکون میخورده ،خیلی کم ...بنده خدا فکر میکرده باده شکمشه 🤭🤭توبیمارستان خودش میره پیش دکتر همکاری که دوستش بود دکترش میگه برو بخواب بیام موقع سونو بالاسرت ببینم داستان چیه ..

دکتر سونو میگه عزیزم مبارکه پسره ..😂این بنده خدا میگه شوخی میکنید من اصلا پرید نمیشم و تخمک هم ندارم ...😳دوستش میگه حالا که داری پاشو ازاین به بعد مراقبت بیشتری کن ..

وحالا ایشون با نداشتن تخم وپرید نشد ن وبا همون وضعی که داره سومین بچه ی پسرش رو هم به دنیا آورده بدون داشت تخمک ...

خواهرای گلم به این چی میشه گفت غیر از معجزه ..🥰🥰💕

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس