1920
1924

سلام من با ذخيره تخمدان ٢/. اى وى اف كردم و بار دار شدم .٦ ماه بعد از زايمانم ناخواسته باردار شدم اما ٩ هفته قلبش وايساد.الان اقدام كردم كه دوباره باردار بشم ولى هنوز نتيجه نگرفتم .

به نظرتون مى تونم طبيعى باردار بشم يا بايد دوباره اى وى اف كنم البته ٢ سال پيش كه اى وى اف كردم ذخيره تخمدانم همين بود.فيريز هم ندارم.

من ٤ بار اى وى اف كردم دفعه چهارم نتيجه گرفتم.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

سلام مامياني، از دكتر بپرس، ولي وقتي يبار طبيعي باردار شدي، دوباره هم شايد بشي. آي وي اف ات هم كه بعد از ٤ بار گرفته  پس آي وي اف هم ممكنه دفعات اول با خطا باشه. همون درصد خطا رو بذار براي بارداري طبيعي شايد اينبار طبيعي شدي و بچه بدون مشكل به دنيا اومد. البته نظر منه. ولي باز از دكتر بپرس. ميشه بپرسم دكترت كي هست و چند سالتونه؟

1922
علایم ذخیره کم تخمدان چیه؟ لطفا اگه میدونی به منم بگو

عزیزم من اطلاعی ندارم چون بعدش دکتر گفت احتمالا آزمایشگاه اشتباه کرده برای ذخیره تخمدان، منم اصلا پیگیر نشدم برای اینکه بخوام بچه دار بشم

، ،
عزیزم من اطلاعی ندارم چون بعدش دکتر گفت احتمالا آزمایشگاه اشتباه کرده برای ذخیره تخمدان، منم اصلا پی ...

چند مدت تو اقدام بودی؟

مادرشدی تاحالا یا اولین بارته ک میخواستی مادر بشی؟

برای ذخیره تخمدان که بفهمم پایینه یا بالا باید ازمایش خون بدم ؟

1911
من تازه گرفتم، قوطی ۱۲۰ عددی حدود ۷۰۰هزار تومن دکتر گفت روزی دوتا اما روزی یکی میخورم😶

عزیزم شما ذخیر تخمدانت چند بود و بعد از چند ا قدام باردار شدی؟

برای من 0/5 هست

باردار شدمم کروناا گرفتم بچم رو از دست دادم

همیشه همینطور نمی ماند
عزیزم شما ذخیر تخمدانت چند بود و بعد از چند ا قدام باردار شدی؟ برای من 0/5 هست باردار شدمم کروناا ...

عزیزم💔 انشاالله به زودی قسمتت

اولی یه سال اقدام بودم سقط شد

دومی که دخترم ده ماه بعد سقط

.

ذخیرم ۰.۶ بود

یه ماه پیش آزمایش دادم ۰.۵

الانم ۶ ماهه اقدامم، یه ماهش دارو استفاده کردم که فولی نداشتم....ماه بعد ببینیم چه شود😪

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
        پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                                                                                                      باردار نیستم، میشه دعا کنید تا تموم شدن تیکر یه نی نی دیگه بیاد تو دلم؟!      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزیزم💔 انشاالله به زودی قسمتت اولی یه سال اقدام بودم سقط شد دومی که دخترم ده ماه بعد سقط . ذخیر ...

فکر کردم باردارین

ایشالا که میشین

منم یه سقط داشتم

الانم تازه میخوام باز اقدام کنم

شما همسرت مشکل نداره؟

همیشه همینطور نمی ماند
عزیزم شما ذخیر تخمدانت چند بود و بعد از چند ا قدام باردار شدی؟ برای من 0/5 هست باردار شدمم کروناا ...

سلام عزيزم

ببخشيد منم ذخيرم نيم هست

ديدم شما هم باهمين ذخيره باردار شدين

ميشه بگيد چه چيزايي مصرف داشتيد؟ و پيش كدوم دكتررفتيد؟

طبيعي باردار شده بودين؟

ديدم كه متاسفانه سقط شد،انشالله به زودي زود دوباره باردار شيد

اما اينكه يكبار باردار شدين انشالله دوباره ميشيد

چون من چند نفر و تو همين ني ني سايت ديدم.

نميدونم برم تو سيكل ivf يا تلاش كنم طبيعي باردار شم

چون ميگن براي ذخيره پايين روشهاي آزمايشگاهي خيلي خوب نيست

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
سلام عزيزم ببخشيد منم ذخيرم نيم هست ديدم شما هم باهمين ذخيره باردار شدين ميشه بگيد چه چيزايي مصرف ...

من بعد هفت ماه اقدام باردار شدم،هیچ کار خاصی نکردم فقط گرمی خوردم در حدی که اضافه وزن پیدا کردم...پیاده روی هم خوبه ،

نمیدونستم دخیره تخمدانم کمه،بعد سقطم رفتم آزمایش دادم دیدم دخیره کمه

شما چند وقته اقدامی؟

همیشه همینطور نمی ماند
1826
سلام عزيزم ببخشيد منم ذخيرم نيم هست ديدم شما هم باهمين ذخيره باردار شدين ميشه بگيد چه چيزايي مصرف ...

ذخیره تخمدان کم یعنی فولیکول نداریم یه موقع هایی؟

همیشه همینطور نمی ماند
من بعد هفت ماه اقدام باردار شدم،هیچ کار خاصی نکردم فقط گرمی خوردم در حدی که اضافه وزن پیدا کردم...پی ...

من يكسال و ٢ ماهه

گرمي چيا ميخوردين شما؟

من عسل و سياه دانه،مغزيجات، شيرموذ

وگاهي هم چوب دارچين و زنجبيل دم ميكنم همراه عسل ميخورم

دكترمم بهم هر ماه داروي محرك ميده

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
ذخیره تخمدان کم یعنی فولیکول نداریم یه موقع هایی؟

تا اونجا كه من متوجه شدم يعني تخمدان كوچيك ميشه

و تخمك هاي خوب وباكيفيت توليد نميكنه

وتعدادش هم كمه

تا اونجا كه من متوجه شدم يعني تخمدان كوچيك ميشه و تخمك هاي خوب وباكيفيت توليد نميكنه وتعدادش هم كم ...

اما خب خيلي ها با ذخيره كم خدارو شكر باردار شدن

با تقويت كردنِ خودشون و خوردنِ گرميجات

نداشتنِ استرس هم ميگن بي نهايت مهمه

من خودم دارم يوگا ميرم

1918