2726

بی توقعی و بی تعلقی

مرنج و مرنجان

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برا آرامش زندگیم دور آدمایی سمی دورم خط قرمز کشیدم چون منم مسموم می‌کردن الان خداروشکر عالی هستم

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹

یکی بچه نداره

بکی بچه داره مریضه

یکی بچه داره ،سالمه پول نداره

یکی ازدواج نکرده

یکی ازدواح کرده،پولداره ،شوهرش بهش خیانت میکنه

همه مشکل دارن ،چند روز یه پیام خوندم گفته بود ۱۱سال دچارضایع نخاعی شدم،خجالت میکشم از ویلچر بخاطر همین ۱۱ساله خونم مادرمم پاسوزم شده،

سوالات 
فقط آرامش

من و همسرم سرمون توزندگی خودمون ....واسه من مهم نیست جاریم و خواهرشوهرم لباس گرون یاارزون بپوشن واسه همسرمم مهم نیست باجناقش فلانه و...

هر کدوم از خانواده ها حرفی زد همونجا فراموش میکنیم بخاطر دیگران اصلاااا باهم دعوا نمیکنیم ....به فکر تلافی کردن نیستیم ...اجازه نمیدیم دیگران حتی از روی محبت هم دخالت کنن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
وقتی یکی ار خانوادمون مریضه چیکار کنیم چند ساله ارامش ندارم

چی بگم،یه تکنیک بگم بهتون اسمش هست ۵*۵۵

۵روز ۵۵بار مثلا مینویسی خدایا شکرت مهسا حالش خوب شد،یا اونایی که میخوان مامان بشن،خدایا شکرت مامان شدم ،یا خدایاشکرت حاملم،واسه هرکاری میخوای انجام بدی ۵روز بنویس ۵۵بار با باور قلبی انگار اتفاق افتاده داری ازخدا تشکر میکنی،بعد پنج روز سریع اتفاق نمیفته یه مدت طول میکشه،من دخترخالم بچه دار نمیشد با این تکنیک حامله شد،یا یکی از دخترخالم هی امتحان رانندگی رد میشد ،گفتم نوشت بعد ۶بار قبول شد،امتحان کن

سوالات 
2706