1822
1823

😂 خدایی خاستم یکم بخندین دلتون شاد شه 

بی مزه هم خودتونین خو🙁بیکارم😐

لطفا با ماسک وارد شین😷

امار کرونا بالاس😖🤒

99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد    

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

وای خدا شفاتون بده😑😑😑خودکشی شوخی برداره مگه..توهم مثل اون مترسک مزرعه چی بود اون😐

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

😷  فکردم راجبه اون تاپیکس ک اوسکول کرده بوده هنه رو

شرح حال من......            کسیکه  سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده... شکستن اعتمادشو وقتی خیلی جَوون بوده...شاید به هر کی دل بسته ازش بد جوری رنجیده...
1856

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی، زیبایی...           1740 عزیزم تو خیلی از چیزا کمکم کردی مرسی که هستی خیلییییییییییییییی دوست دارم خواهری      

😐

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1826

تیغو بردارو خط خطیم کن لاناتی

🌼☄یا حسین (ع)، در کربلا نبودم...تا برای یاری امامم، کاری حسینی بکنم..اما... حالا هستم..تا با چادرم، کاری زینبی بکنم...میدانم که یزیدیان زمان...چشم به چادرم دوخته اند...💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه👯‍♀️

مشکوک ب کرونا ام بیا این بوس مخصوص برایخودت 😘😚💋💋👄👄👄👄👹👺

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

حسن کچل میخواستن اعدام کنن تا دور گردنش طناب میندازن داد میزنه میارنش پایین ببین چی میگه.

میگه خداییش این مسخره بازیا چیه داشتم خفه میشدم  

1399/9/۹بهترین اتفاق زندگیه من این روز رقم میخوره
1718