2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
ببخشید خیلی سوال می‌پرسم😘روزانه چقد کالری می سوزونین؟

خواهش میکنم گلم...راحت باش🐥🐥🐥

من هیچوقت کالری سوزوندمو حساب نکردم 

ولی برنامه ورزشیم اینطوریاس👈🏻 نیم ساعت پیاده روی( گاهی تند،گاهی ترکیبی،گاهی برعکس)

شنای دیوار 3*40

لمس پاشنه پا2*100

چرخش روسی2*100

چرخش چوب2*4دقیقه

درازنشست(روزایی ک اقدام نیستم)3*40

حرکت دوچرخه3*50

حرکات مخصوص شکم و پهلو

و اپهای ورزشی هر روزی یه چالش🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوشکلم🐥 من الان نان لواش ندارم خونه گلم ولی با ترازو هر وقت وزن کردم تقریبا دو کف دستش میشه ...

وای خودا  فک میکنم من اشتباه خوردم،توروخدا فندق جونم لواش بخرین  

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
😳😳😳

شما ندالین؟!  

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
2728
وای خودا   فک میکنم من اشتباه خوردم،توروخدا فندق جونم لواش بخرین    

😂😂😂😂😂😂

من نون سفید رو از سفره غذاییم حذف کردم😂

مگر اینکه نون خودمو پیدا نکنم مجبوری بگیریم🤭

به حکمتش دل بسپار 🌿
@بامدادخمار       @فندق_فسقلی        عزیزای دل یک ایرادی ...

اره نمیشه رفت ولی فکر کنم چون تازه تاسیس شده اگه ایرادشو بگیم درستش میکنن 

تگ میشه کرد 

ولی من محیط دوستانه شو دوس دارم انتقاد پذیر هم هستن و پاسخگو 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
نه خیلیم عالیه من دارم هنگ نمیکنه اصلا ،بنظر من از آپ های دیگه بهترم هست،الان دخترم کرفس داره خیلی ب ...

شاپرکی آش رشته هرقاشق تومانکن چقدکالری داره؟مال من کرفسه.

باکشکه کالریش؟آخه آش رشته ما سبزی وکشک نمیریزیم سفتم نیست کالری که توکرفسه خیلی بالاست 🤪فکرکنم باکشکه اونم سفت🤔

راستی آش گیلدیگ خوردی؟😋😋دیگه نگم برات

من نیز چشم درد میگیرم اونجا الان قیقا نمیدونم واسه چی میخوان برن اونجا حالا اینجا نمیشه الان عکس ...

اینجا چون پاسخگو نیستن کلا هر ایرادو مشکلی داریم اهمیت نمیدن 

ولی درسته من اینجا راحت ترم و پست هارو بهتر جواب میدم اونجا یکم گیجم 

ولی محیطش دوستانه س انتقاد پذیرن خلوته عکس میشه گذاشت تنظیماتش راحت تره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
سلام عشقم خوبی..کجا؟؟؟کدوم سایت

سلام عزیزم 

مادران 

منم فست فود خوردم( ساندویچ بندری)😑😑😑 ینی فردا بیشتر ورزش کنم یا کالری فست بگیرم یا چیکار کنم این ...

هر چند وقت یبار فست فود مشکلی نداره مگر اینکه کالریش بالا باشه 

هر چقدر بالاتر مصرف کردی کالریتو کم کن 

هنننننن چی شده یکی منوازگیجی برهاند😂البته شوخی کردم ایکیوم بالاست😜فهمیدم کجارومیگی اسمشونبرم😅

😂😂😘

نه هیچکدوم رو ندارم .ورزش رو چشم از امروز انجام میدم فقط بنظرتون اینکه من هفت میرسم خونه و میوه و پا ...

اره عزیزم اینم تاثیر داره 

کلا اگه وعده هارو تقسیم کنید تو‌کاهش تاثیر داره مثلا فرض کن اگه ۱۰۰۰ کالری رو یکدفعه مصرف کنی با وقتی که ۱۰۰۰ تا رو تقسیم کنی تو کل روز خیلی فرق داره تو کاهش و متابولیسم 

تو کیفت میوه و یا بسته های غذای رژیمی بزار تو طول روز مصرف کن که به اخر شب نرسه

@بامدادخمار    سلام عزیزم میگم تیو چالش ران ۲۰ ست ۱۰ تایی لگد الاغی بود😑😶من کردمش ۱۰ست ...

سلام عزیزم نه 

عزیزم من وزنه ندارم.. حتما باید هفته ای وزن کنم؟  

نه اگه دوهفته هم بشه اشکال نداره 

ولی اگه تهیه کنی خیلی خوبه وقتی کاهشت رو ببینی خودت انگیزه میگیری 

2706