2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

دوستان یه سوال.روزانه چقد باید کالری مصرف کرد و چقد سوزوند.مثلا من الان باید ۱۲۰۰ تا تقریبا مصرف کنم‌اما کمتر استفاده می کنم .چقد باید بسوزونم؟؟

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم بخوام بخورم یک چهارم لواش برای روزی ک پلو نباشه میخورم اما ترجیحا نونم نان جو یا چاودار هست ...

نان جو بدمزس؟؟نخوردم تا حالا.شما روزانه کالری مصرفیتون چقدره؟

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
انگار همشون مال یه آپارتمان هستن😂

😂😎😂 زدی تو هدف

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2731
سلام‌گلم سلامتی... هیچ... تو‌ جه کارا میکنی؟! چرا گزارش نمیدی🥸

قربونت❤

منم هیچی فعلا تو پروژه ی از شیرگرفتنم 

از صبح امیرعباس آویزونه بهم و نق میزنه ظهرم ک نمیخوابه ورزش کنم😞

عزیزم دیشب باتری خریدم صبح قبل صبحانه بدون پوشش😎69😭بودم  الانم میخوام برم مانکن دانلود کنم ب ...

چه خوب هم وزن خودمی منم 69/900 هستم ،دانلود کردی بیا با هم باشیم ،سایت مادران . نت (انگلیسی بنویس تو گوگل همه بچه ها اونجا هم هستن عکس موزیک اینا میزاریم )

@shaparakشرقی     سلام شاپرک خانوم خبری ازت نیست؟🤪 من شامم سیب زمینی تنوری خوردم با۳کف ...

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

سلام فاطمه جونم خوبی عزیزم🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

دیشبو که من گزارش دادم بهت صبحانه نون پنیر گردو 

میان وعده کدو حلوایی ، ناهار سوپ ،غروب مغزیحات و میوه و دم نوش ،شام هم خوراک لوبیا

برنامه امروزم صبحانه نیمرو با یه ذره روغن🍳، میان وعده شیرخرما(من میکس میکنم عالی میشه)☕

ناهار هنوز نمیدونم 🤕🤕غروب شلغم و میوه 🍏🍎🍊

شام هم جوجه کباب که من بدون برنج میخورمش🍡🍗

ورزشهام امروز یک ربع حلقه ،یک ساعت پباده روی تو فضای بیرون... حرکات با چوب از هر کدوم صد تا میزنم

2738
بچه ها برنامه مانکن میگن خیلی بد شده همش هنگ میکنه چیکار کنم چی به جاش  دانلود کنم

نه خیلیم عالیه من دارم هنگ نمیکنه اصلا ،بنظر من از آپ های دیگه بهترم هست،الان دخترم کرفس داره خیلی به مشکل میخوره موقع وارد کردن کالری هاش 

@بامدادخمار       @فندق_فسقلی        عزیزای دل یک ایرادی ...

من نیز

چشم درد میگیرم اونجا

الان قیقا نمیدونم واسه چی میخوان برن اونجا

حالا اینجا نمیشه الان عکس گذاشت فقط

مگه عکس میزاستیم اینجا کلا؟؟؟ عکس چی میخوایم بزاریم دقیقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

@بامدادخمار    

چالش بعدی👌😉

ایول خیالم راحت شد  

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
سلام گلم وزن سلامت ما ۵۵و وزن زیبایی ما ۴۵ هست منم با شما هم قد هستم

کاش بتونم همون ۶۰بشم 

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
نان جو بدمزس؟؟نخوردم تا حالا.شما روزانه کالری مصرفیتون چقدره؟

نه عالیه،،،البته منظورم نان جو خشک نیستاااا،،،نان جو(تست،بربری،گرد)،،من از اینا میگیرم

من ک عاشقشم 

کالریم 1000 تا بود...هفته قبل رفتم تثبیت

به حکمتش دل بسپار 🌿
راست میگیااااااا😯😯😯🤣🤣🤣🤣🤣 صبر کن 🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🗡🗡🗡🗡🗡🗡

😂😂😂😂 

از اینا هم بزنیم بترکن🧨🧨🧨🧨

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706