2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512447 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاقا نریم اونور همه چی قاطی پاتیه...😕😕😕

سلام سرگروه جدیدم    من فقط 5تا ،،،،تا هدفم مونده ،،،من به گروهت خوش اومدم  

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

@زیتونپرو‍ سرگروه جدیدم سلام عزیزم خوشحالم دارم به هدفم می رسم لطفا کمکم کنم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2728
سلام سمیه جون مجاز پفیلا چقده؟!خونگی من خیلی دوس میداشتم 😭😭😭مثلا چند لیوان خوبه

سلام گلم.

محاز خاصی وجود نداره، فقط زیاده روی نشه.. مثلا‌۱ لیوان و نهایت ۲ لیوان...

اینجوری هم نباشه که هر روز خورده بشه!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بذار شال و کلامو بردارم🤪🧣👒🧥🧤👢 حالا بریم دعفااااا🤣🤣

😂😂😂😂 مگه مهمونیه.. نمیخاد تیپ بزنی.. فقط تیزی ات را بردار🥸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
کجایی نیستی؟؟؟؟

من هستم.. تو نیستی😁😁😁

👭ممنونم آجی 

❤️❤️❤️

فست بگیر من اون هفته ساندویچ خوردم  کاهشم کم بود گفتم تجربه دارم درجریان بزارم😂

وااااای فست😑😑😑من دیگه بمیرمم فست فود نمیخورم😭

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلااام عزیزدلم عالییی👏👏👏👏👏👏 چخبرا؟❤

سلام‌گلم

سلامتی... هیچ...

تو‌ جه کارا میکنی؟! چرا گزارش نمیدی🥸

نوش جونت  فقط بیشتر از کالریت انشاالله که نخوردی مگر نه دعوات کنم😡😠

اره دعوام کن🥺🥺😭😭

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
افرین عزیزم ورزش نکردی پس؟!😉

نه🤭🤭🤭

محمد خونه رو نجس گرده بود 

کلا اصلا حال نداشتم.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
الان چند کیلویی حدودا؟؟

عزیزم دیشب باتری خریدم صبح قبل صبحانه بدون پوشش😎69😭بودم 

الانم میخوام برم مانکن دانلود کنم برا کالری هاااام

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
2706