2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
چه گویم که ناگفتنم بهتر است 😓😓😓😓 خب رفیقان و رقیبان گرامی شکر خدا امروز هم بخیر گذشت ...

درود بر تو باد 😂😂 من یه خورده انتحاری زدم 😭 

دخترا کی برنامه سر اشپز پاپیون رو داره 

بیاید اونجا از غذا هامون عکس بزاریم حداقل 😕 انگیزمون بیشتر میشه 😥

@mary2772    

@yalda818    

@mahdiye_bano   k

@بهاربانووو2    

@negin_slh    

آفرین کامل کردن پروتئین مهمه ولی حواست به فیبرت هم باشه  مامان نمونه😍 ورزش خیلی خوبه الگوی خو ...

فیبرم همش قرمزه 🙈🙈🙈

ممنون از تشویقت گلم. ممنون که گفتی براشون الگو باش. میخوام همین کارو کنم  😘😘😘😘😘

آفرین به خوب خوردن و ورزش کردنت 💪💪💪💪

ورزشتو یه روز در میون عوض میکنی یا هر روز یه مدله؟

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش#   ناشتا: دمنوش زنجبیل و دارچین و ابلیمو ص ح:تخم مرغ آبپز ۱ عدد+نان تیری ۸ کف دست+گوجه ...

چه جووونی

احساس پیری کردم 😂😂😂😂

اهل کجایی که نان تیری و کشک میخوری؟ نان تیری چی هست؟؟؟ 

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
گزارش#   ناشتا: دمنوش زنجبیل و دارچین و ابلیمو ص ح:تخم مرغ آبپز ۱ عدد+نان تیری ۸ کف دست+گوجه ...

بله نمیشه بیشتر از ۵ نفر رو تگ کرد آفرین من اصلا دم نوش ناشتا نمیتونم بخورم کالریت پر شده یا کم گذاشتی سعی کن کم نزاری استب میکنی 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2731
درود بر تو باد 😂😂 من یه خورده انتحاری زدم 😭  دخترا کی برنامه سر اشپز پاپیون رو داره  ...

یه خورده انتحاری که زیاد مهم نی

زود حل و فصل میشه

من هرچی تو گوشیم دارم یا کاریه یا زبانه 😫😫😫😫 بگذریم از بازیای بچه ها

فردا روزه میگیری؟

من که فعلا نیت روزه کردم.

اشکال نداره من دیدم‌بالا گزارشتو منم تگ‌میکنم اسمت آبی نمیشه ریپلای میکنمت⚘ ناشتا دارچین و آب ولرم ...

@جید    

عزیزم آبی میشه 

چند کالری مصرف کردی؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
یه خورده انتحاری که زیاد مهم نی زود حل و فصل میشه من هرچی تو گوشیم دارم یا کاریه یا زبانه 😫😫😫😫 ...

از یه خورده که بیشتر 😒

نه روزه نمیگیره 😁شب زیاد می خورم نمیشه 😝😝😝

یه برنامه اشپزیه  اگه دوست داشتی نصب کن شماره تلفن هم معلوم نمیشه 

2738
درود بر تو باد 😂😂 من یه خورده انتحاری زدم 😭  دخترا کی برنامه سر اشپز پاپیون رو داره  ...

زیادی روی لذت رژیم ولی ادم بعدش عذاب وجدان میگیره من کالریم رو پرکردم ورزش هم آپ شکم

@negin_slh     یادم رفت بهت بگم کالریم رو پر کردم ورزش هم اپ شکم

سلام عزیزم شبت خوش.نوش جان.کالری امروز منم شد ۱۲۵۰ پری شدم کمر درد و دل درد شدید اصلا نتونستم ورزش کنم☹

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
فیبرم همش قرمزه 🙈🙈🙈 ممنون از تشویقت گلم. ممنون که گفتی براشون الگو باش. میخوام همین کارو کنم&nbs ...

دو روز آپ رون دو روز آپ شکم یک بار بازو یکبار هم دلبخواهی یک بار هم هوازی برای خودم برنامه نوشتم 

گزارش امروزم:کالری مصرفی:۱۴۸۰ ناشتا:اب ایلیمو عسل دارچین  صبحانه:نان گردو پنیر  نهار:ما ...

همش عااالیه افرین فقط نون زیاد خوردی عزیزم شب دیگه نون نمیخوردی اوکی بود.خدا قوت💪💪💪🤗🤗🤗😘

2706