2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم منم وزنم ۸۲.۶۰۰ هست شما ب وزنم نزدیکه وزنتون طبق امضا میاید رقیب هم بشیم و باهم ادامه بدی ...

عزیزم نتونستم تگ کنم.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم مصرف میکنی استپ میکنیاااا حواست باشه🤗🤗🤗

حالا تا وقت خواب هم شاید اضافه بشه 

معمولا ۱۲۰۰ میشه.

🙂

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

بچه ها توجه توجه 

یه سایت پیدا کردم مثل همین نینی سایته ولی بنظرم بهتره میخواید بریم اونجا ؟ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
حتما بیا خوشگلم دلم خیلی برات تنگ شده تو بیای ما هم خوشحال تریم 😍😍😘😘❤️❤️❤️  فکرای منفی رو ...

چشم عزیز دلم ممنونم ازت 😍😍😍

منم خیلی دلم برات تنگ شده بود عشقم💗

هستم پیشتون دیگه 😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑 بچه ها توجه توجه  یه سایت پیدا کردم مثل همین نینی سایت ...

سلام الهه خانم.

نمیشه داخل پیام رسان ها،مثل روبیکا یا هر کدوم راحترین گروه بزنیم؟

کارتون سخت میشه؟

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2738
گزارش#   سلام گل گلیای با اراده صبحانه شیر گردو پنیر ناهار لوبیا پلو ماست و دوغ.ته دیگ سیب ...

جووووون دلم سلام عالی مث همیشه 💙💙

من امروز خونه نیستم کلا برنامم ریخته بهم نه میان وعده درس حسابی نه غذایی بیچاره معدم😅😅😅😅😅

فردا گزارش میدم تا الان کلا 420 تا خودم😒😒

ورزشم نداشتم هنو

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

فکر خوبیه تنوع هم هست 

اسمش چیه؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

کدوم سایته تنوع همیشه عالیه اگه بشه عکس هم گذاشت که عالی تر 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزم چالش جدیدتون کی شروع میشه؟

سلام گلم اول دی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام😔 سرگروه من نمیتونم بفرستم برنامه غذاییمو😔 چون بنده محصلم😌 وقت نمیشه و کلا مجبورم درس بخونم ...

سلام قندعسل🐥💛 باشه گلم هرجورراحتی همون کار رو بکن🤗

کلا از سایزات مشخصه ن رعایت میکنی ن ورزش😕😕😕

میخوای بفرستمت گروه فوق قرمز؟😠😠😠😠😠

عشقم ب خودت قول بده تا کمک خودت کنی وگرنه من فقط یه راهنمام برات تو مسیر رژیمت...دلم میخواد ب هدفت برسی💛🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706