2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512448 بازدید | 68299 پست
@دهم     سلام عزیزم دهم هرماه سایز میدیم

اها امروز سایز بدم؟بعد از ظهر میفرستم

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
درسته عزیزم مرسی

خواهش عشقم 💙💙💙💙

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهه جون دیروز الطفاتی به ما نفرمودی جیگر 😁😁😁

سلام عزیزم ببخشید دیروز یکم حالم خوب نبود یه سر اومدم زود رفتم پیام هارو نخوندم 

😘😘❤️❤️❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
سایز#                           & ...

عزیزم شما انگار خودت هم نبودی 

من چند بار اعلام کردم سرگروهتون تصادف کرده و نمیاد فعلا و بجاش منو تگ کنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
قربونت مدیر مهربونتر از شما نیست .هزار تا بوس😚😚😙😚😚

😘😘❤️

سلام سپیده جون خوبی؟ سپیده من وزن کردم دیشب وزن کردم۸۹/۷۰۰بودم الان۹۰شدم من چرا اینجوری شدم آخه هن ...

چرا شیرو خرما گرفتی ؟ 

همونیه که من گفتم یا خودت گرفتی ؟ 

چند روز از پریودت میگذره درد زیر شکمت بخاطر تخمک گزاری نیست ؟ 

سلام گلم خوبی؟ اول اینکه تگم کن الان اتفاقی پیامتو دیدم دوما مگه شب وزن میکنن؟؟😐😐 روز قبلش باید ...

حس اینایی بهم دست داد که بچهه مامانشو اذیت میکنه مامانه میگه الان میگم لولو بیاد بخورتت 😂😂😂😂 انگار گفتی بامداد بیا دعواش کن 😆

سلام عزیزم افرین عالیه 😍👍🏼

سلام ممنون از لطفت و مرسی بابت وقتی که برای ما میزاری 

تغییرات سایز اینجانب در دو ماه اخیر 

۹۹/۸/۱۰   وزن: ۸۹          ۹۹/۹/۱۰   وزن: ۸۷/۵۰۰
دور کمر: ۸۸                       ۸۷
دور شکم: ۱۰۷                    ۱۰۴
دور ران: ۶۶                       ۶۵
دور بازو: ۳۹                      ۳۹
دور سینه: ۱۰۵                   ۱۰۳
دور باسن: ۱۱۵                   ۱۱۴

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
سلام گلم خوبی؟ اول اینکه تگم کن الان اتفاقی پیامتو دیدم دوما مگه شب وزن میکنن؟؟😐😐 روز قبلش باید ...

وای یادم رفت.میدونم دیروز آخه روز وزن کشی بود من گفتم وزن نکردم غذای سنگین هم نخوردم وزن کنم.اونوقت۸۹بودم.امروز صب که ناشتا بودن اینجوری

چرا شیرو خرما گرفتی ؟  همونیه که من گفتم یا خودت گرفتی ؟  چند روز از پریودت میگذره درد ز ...

سلام عزیزم الهه جون دیگه خسته شدم وزنم کم نمیشه اصلا.۲۴ابان پریود بودم.نمیدونم چیه از صب شدید زیر شکمم درد می‌کنه.شیرو خرما رو خودم گرفتم دیدم کم نمیشم گفتم بذا بگیرم ببینم چطوره فقط سه روز شیر باخرما خوردم یدونم موز

سلام ممنون از لطفت و مرسی بابت وقتی که برای ما میزاری  تغییرات سایز اینجانب در دو ماه اخیر&nbs ...

سلام عزیزم قربونت ❤️

ورزش قدرتی هم میری ؟

سلام عزیزم الهه جون دیگه خسته شدم وزنم کم نمیشه اصلا.۲۴ابان پریود بودم.نمیدونم چیه از صب شدید زیر شک ...

سلام عزیزم دقیقا روز تخمک گزاریته وسط سیکل میشه حوالی تخمک گزاری و وزن کاذبه مثل پریود 

قبل شیر خرما چند بودی 

شیر خرما رو نباید انقدر زیاد بگیری یک روز به عنوان شوک کافیه 

ورزش نداشتی درسته ؟

2706