2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512486 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم درد کمرت دقیقا مشخصه که کجاست. ژل سرد بزن زودتر خوب شه  منم چند ماه پیش کمر درد شد ...

فداتبشم گلم آره ناحیه اش مشخصه...دکترم رفتم دو تا آمپول زد فقط بهتر نشدم ک هیچ بدترم شدم.....اره منم با سیاهدانه و روغن زیتون چرب میکنم و میبندم.....مرسی عشقم تا ببینم چند روز دیگه بهتر نشدم میخرم حتما❤❤❤

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا رعایت میکنم نمیدونم واسه کم کاری تیروئید هست یا چی.شاید هم واسه اینه چند بار۱۵ کیلو کم کردم البت ...

از الهه یا سمیه بپرس راهنماییت کنن عزیزم 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2728
فداتبشم گلم آره ناحیه اش مشخصه...دکترم رفتم دو تا آمپول زد فقط بهتر نشدم ک هیچ بدترم شدم.....اره منم ...

انشالله بهتر شی عزیزم 💙💙💙💙

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزم خوبی من اصلا وزن کم نمیکنم زیر ۸۲ به زور اومدم الان هم هر کار میکنم کم نمیشم😓 @a ...

سلام گلم مگه خودتو کشیدی؟

حتی ۱۰۰گرمم کم کنی بازم خوبه.

موارد کم نشدن وزنو خوندی؟ورزش میکنی؟

2738

گزارش#  

سلام دلبرای من🤗

صبحانه سنگک زیاد خوردم واااای🙈🙈🙈 .تخم مرغ ابپز.گردو.کره.پنیر

ناهار جوجه کباب . ۵تیکه.کته ۸ق.کره🙈.دوغ

میان وعده خرما.پسته.تک تک🙈

شامم نمیخورم برنامم پر کربو بود امروز.

نیم ساعت پیاده روی.۵۰ طناب.۵۰ شنا دیوار.۱۰مین حلقه.چالش شکم چالش کپل.

@آینازخانوووووووووم    

@نازنین_دخترم___    

@violoonist    

@zzzzzx    

@جید    

بچه ها چالش جدییید💃💃💃💃💃💃 @zzzzzx     @فونیکس96     @نداشونم   ...

😂😂😂😂اینقدر اب نپوکونتمون

متاهل و متعهد ب قلبش❤ #M                            من اگرخوبم اگربد ، ط برو خود راباش•••♡
نه هزیزم از همین امروز شروع کن  ی لحظش دییییره بجنب🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

چشم مهربوووونم

خیلی لطف دارین

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...

@shaparakشرقی    

سلام کدبانو درچه حالی؟😍گزارش امروزم

صبحانه متاسفانه نخوردم🙈

نهارسالادفصل بدون سس پلو۷قاشق قیمه ۳قاشق آش دوغ۱۵قاشق

میان وعده سیب نارنگی بادوم درختی ۲تا   کیک خودم پز🎂یه تیکه ۵×۵

شام  ساندویچ ۱۵۰گرم 🍔🙊دعبا نکن ویارکرده بودم

مجاز   ۱۴۰۰        مصرفی ۱۳۹۰

ورزش  چالش کل بدن  🏃‍♀️ چالش بازو💪چالش شکم   طناب ۲۰۰تا   دراز ونشست۱۰۰تا   شنا دیوار۲۰تا

توچه کردی بانو؟😊فردافستی؟🤗

2706