2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
ی مرده ریش داره با شورت مشکی؟  😂🤦‍♀️

😂😂😂😂😂 من مو میبینمو تو پیچش مو😂😂😂😂😂

اره خودشه

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
😂😂😂😂😂 من مو میبینمو تو پیچش مو😂😂😂😂😂 اره خودشه

ب همه چیش دقت کردم ک اشتبا دان نکنم😂

مرسیییی عزیزم ببخش اگ زحمتت دادم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب همه چیش دقت کردم ک اشتبا دان نکنم😂 مرسیییی عزیزم ببخش اگ زحمتت دادم

ن گلم بپرس 

عالیه بنصب حالشو ببر👌💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ن گلم بپرس  عالیه بنصب حالشو ببر👌💃

نصب کردم ایشالا ازش استفاده میکنم و سوالی برام پیش اومد در مورد این برنامه ازت میپرسم 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2731
نصب کردم ایشالا ازش استفاده میکنم و سوالی برام پیش اومد در مورد این برنامه ازت میپرسم 

حتما بپرس 

موفق باشی💋

حتما بپرس  موفق باشی💋

توهم همینطور ❤️

نمیدونم بخدا حس میکنم پایین تنه ام کم شده یکم اما چند کیلو نمی‌دونم آخه گلاب ب روت شکمم سفته میترسم ...

نه بابا به هر حال انقدرکم‌میخوری‌ حتما وزن‌کم‌کردی دیگه 😘

مهم اینه سالم تر هستی، ورزش میکنی بهتر غذا میخوری 🌹ایشالا تا دفعه بعد که نامزدت بیاد از پاپگان به هدفت برسی 

2738
سلام گلم هر وقت بخواین میتونین شروع کنین کافیه 2 ص اول رو یخونین و با تاپیک پیش برین سوال هم داشتی ...

سلام عزیزم ،من تازه عضونی نی نی سایت شدم پروفایلمم عکس گروه قرمز گذاشتم ولی نمی تونم به مدیرگروهم پیام بدم چون‌میگه دوستت نیست درخواست دوستی بهش دادم ،الان من چطوریی عضو این گروهتون بشم وشروع کنم به رژیم ؟

شبتون بخیررر خوشگلا  @دختره_بخندون      @به_نام_خالق_زیباییها    ...

عزیزم من ۸ تا لیوان خوردم هر دو ساعت ولی همش می رم سرویس. شما هم همینطورین؟ اصلا عادت نداشتم. ولی خیلی راضی بودم. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
سلام استارتر جون  عزیزم من برنامه ورزشی از نت دانلود کردم تو خونه انجام میدم الان تموووومه ...

گرم کردن و سرد کردن که یه سری حرکات کششی آروم هست انجام بدی درد نمی گیره. بعد از ورزش دوش آب ولرم. و موقع ورزش خوب با بینی بکش داخل و از دهن بده بیرون طوری که صداش بشنوی. ریتم تنفس متناسب با ورزش و عمیق. اکسیژن کافی نگیری باعث درد ماهیچه بعد از فعالیت می شه پس دم و بازدم خوب انجام بده.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

اقا ی سوال من چطوری باید تک کنم ک اسم طرف ابی بشه میشه کمکم کنین😅🤦‍♀️

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

من هیچ وقت وقت شروع رژیم شما به این تاپیک نمیرسم همیشه  همیشه یه ۲ ماه ،یا سه ماهی دیرتر میرسم 

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
شما از همین فردا صبح با ما شروع کنید منم فعلا عضو نیستم اما یک هفته است باهاشون تو رژیمم

سلام ببخشید یعنی باید دقیقاچیکارکنیم من توضیحات دوصفحه اولوخوندم ولی وقتی عضو گروه نیستین چطورباهاشون پیش میرین؟ 

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
2706