2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
نه کلا ما از همه چیز استفاده میکنیم همه گروههای غذایی..اما کربوهیدرات رو کم میکنیم مثل برنج و نون و ...

حالا ورزش چیکار کنم؟ هنوز ورزش نکردم

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
@mami_sadra   این سرگذشت الهه جونه😄🌹

مرسی عزیزم... ببخشید من نمیدونستم چالش گذاشتی خوشگلم... چقدر دلامون نزدیکه 😁😁😁... من چند روزه نرسیدم زیاد بیام سایت ندیدم چالشت رو😘😘😘

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ورزش چیکار کنم؟ هنوز ورزش نکردم

بیست دقیقه برو...یرب هوازی 5 دیقه قدرتی 

هوازی مثل پیاده روی طناب حلقه رقص 

قدرتی شنای دیوار چرخش روسی درازنشست. لمس پاشنه پا...و ورزشهایی ک از اپ ورزشی میشه رفت

بعد یمدت یواش یواش تایم و شدت ورزشهات رو بیشتر کن

به حکمتش دل بسپار 🌿
بیست دقیقه برو...یرب هوازی 5 دیقه قدرتی  هوازی مثل پیاده روی طناب حلقه رقص  قدرتی شنای د ...

چقد بهش رحم کردی فاطمه جوووون😁😁

بین علما اختلاف افتاد😄😄😄😄

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2728
ههر قاشقش 55 تا داره...چی شده قشنگم خدا بد نده؟؟؟؟

کمر درد و دل درد بدی دارم حواسم نبوده رو سرامیکا بدون جورابو دمپایی راه رفتم پریودم هستم ....اصلا حال ندارم ....انشالله فردا بهتر میشم😉😉

سلام عشقم خوندم ک چقدر اذیت شدی😥😥😥 ایشالا این پروژه از شیر گرفتن زودتر تموم بشه و خودتو امیرعباس ...

سلام فاطمه جووونم خیلی ممنون عزیزم انشالله😘🌷😍

انشالله سرت بیاد بفهمی 😈😂😂

کمر درد و دل درد بدی دارم حواسم نبوده رو سرامیکا بدون جورابو دمپایی راه رفتم پریودم هستم ....اصلا حا ...

الان ی دمنوش پر از زنجبیل و دارچین بنوش با دو تا دونه خرما ...مواظب خودت باش قشنگم💋💋💋💋

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2738
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 آخه تازه شروع کرده...اگر با تایم بالا ورزش رو شروع کنه بدنش عادت میکنه🤣🤣🤣🤣

من نمیدونستم تازه کاره ...کاملا درسته👏👏👏👏🐥🐥🐥🐥

دیگه دادم دوباره بخوره😬

اشتباه کردی تدریجی خوب نیس هم خودت اذیت میشی هم اون طفل معصوم

یهویی بهتره سینه درد و مث سنگ شدن اتفاقیه ک ب هر جهت میفته....

از دست تو حرصم نده ننه

2706