2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512266 بازدید | 68299 پست
اره خیرسرم😂😂😂

مبارکه عزیزم ❤️

مگه ساعت چند میخوای شام بدی که نگرانی ژله نگیره ؟ تا شب میگیره ها 

خیلی اب ریختی توش؟ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فندق جون☹خوبی میگم من روز اول خگخ  منو خنگ و اگاه کن😆😆مثلا میتونم ۴ تا سیب بخورم یا ۵ ...

سلام عزیزم،،،کلا بیشتراز سه واحد میوه در روز نخور،،ترجیحا تا قبل عصر باشه،،آخه بعدش فقط قندش جذب بدن میشه

خرما هم نظرها مختلفه،،،سعی کن بیشتر 7 دونه نخوری

به حکمتش دل بسپار 🌿

@نی_نی_یار_5   سلام عزیزم الان چند روزه من وارد قسمت نینیسایت من که میشم فقط تبلیغ میاد نه قسمت داشبوردمو میتونم ببینم نه پیامهامو کلا این صفحه میاد هیچ چی نمیاد  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2720

@هستی،بانو    

هستی🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺کجایی تو چیکار کردی با مشکلت؟

@شادلین9462    ‍ 

شادی امروز یهویی ب یادت افتادم..خوبی پدر و مادرت خوبن انشالله؟

@zizigolo74    

فرخنده خوبی چه خبر با بچه داری؟😍😍😍😍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام عزیزم،،،کلا بیشتراز سه واحد میوه در روز نخور،،ترجیحا تا قبل عصر باشه،،آخه بعدش فقط قندش جذب بدن ...

میوه جزو همه چی منه🥰🥰🥰اخر شب هم‌میخورم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
مبارکه عزیزم ❤️ مگه ساعت چند میخوای شام بدی که نگرانی ژله نگیره ؟ تا شب میگیره ها  خیلی اب ری ...

قربونت❤❤

چه ژله ای شد این ژله من😬😬😬

از دیشب گزاشتم تو یخچال الهه هنوز نگرفته 

ژله اناردرستیدم بجای آب آب انار ریختم توش خیرسرم ک خیشمزه تر بشه😬😂😂😂 دو لیوان و نصفی ریختم😬

2714
قربونت❤❤ چه ژله ای شد این ژله من😬😬😬 از دیشب گزاشتم تو یخچال الهه هنوز نگرفته  ژله اناردرس ...

از دیییشب 😬😬 دیگه دخیل هم ببندی اون نمیگیره 😂😂ابشو زیاد ریختی بنظرم

بیخیال ژله شربتش کن بده بخورن 😆 

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

🟠🟡🟢🔵🟣🔴چالش ورزشی این ماه🟡🟢🟠🔵🟣🔴

👈زیر شکم زانو خم👉

🔴تاریخ شروع: ۱۰ آبان به مدت ۱ ماه

🔴تاثیر روی: شکم و زیر شکم، ران

👈روش:

✔️روی یه سطح نرم دراز بکشید..(هر چی نرمتر، بهتر😄)

✔️پاها صاف و از زمین فاصله داشته باشه بعد پاها را  جفت زانو به سمت شکم بیارید و دوباره صاف کنید.(پا از زمین فاصله داشته باشه) بعد از هر ست میتونید پا را روی زمین بزارید و استراحت ۱۰ الی ۱۵ ثانیه ای داشته باشید.

✔️دست ها را میتونید بالای سرتون نگه دارید و از جایی بگیرید یا دستتون کنارشون باشه .. هر جور‌که راحتید..

✔️حین حرکت، شکم را سفت بگیرید و پاها را خوب صاف و کشیده کنید. و تا میتونید به سمت شکم، زانو را خم کنید.

🔴برای شروع : ۲ ست ۵یا ۷ تایی

بعد از هر ۲ هفته (یا ۱ ماه) میتونید تعدادش را بالا بیارید... (بستگی به قدرت بدنیتون داره)

مثلا :

۲ ست ۵ تایی

۲ ست ۸ تایی

۲ ست ۱۲ تایی

۲ ست ۱۵ تایی

الی ....

🔴کسایی که دیسک کمر و یا مشکلات کمری دارند، انجام ندن.

👇👇👇👇عکس ‌ و کلیپ اموزشی..

https://bfit.ir/workouts/زیر-شکم-خوابیده-پا-خم 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@هستی،بانو     هستی🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺کجایی تو چیکار کردی با مشکلت؟ @شادلین9462   &nb ...

مینا جون خوبی ننه چطوری بهتر شدی ؟ 

میگم تو پیام دادی بهم 😭😭 پیامامو نمیتونم ببینم 😑

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🟠🟡🟢🔵🟣🔴چالش ورزشی این ماه🟡🟢🟠🔵🟣🔴       & ...

👆👆👆👆👆

@بامدادخمار    

@sanaz718    

@زیتونپرورده    

@آسنات99    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🟠🟡🟢🔵🟣🔴چالش ورزشی این ماه🟡🟢🟠🔵🟣🔴       & ...

😍👌👍🏼😘

ممنون عزیزم عالیه 

2706