2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این پستتو دیدم انقدر هول کردم و اومدم ک تو راه خوردم به در و دیوار سایت🤣🤣🤣😬😬

خخخخخخ واقعا 😲 😲 غش کردم از خنده 😂😂😂😂😂

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2738
سلام بچه ها من فک کنم کرونا گرفتم مامانم و شوهرم هی چی میارن میریزن تو شکمم همینجور بی‌حال افتادم ...

وای عزیزم فعلا رژیم بذار کنار بدنت تقویت کن ان شالله که زودتر حالت خوب بشه گلم ❤

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
@شب_بیدارم     عزیزم هرجا ایراد داشت بگو ناشتا آب ولرم با آبلیمو صبحانه:۲ سوم پنیر ...

@شب_بیدارم       نازی خوبی گلم🌹

ناشتا↔️اب ولرم

صبونه↔️وقت زیادی نداشتم↔️نون باگت، نارنگی

ناهار↔️ نون، پنیر، خیار، گوجه، هندونه، خرما خشک

میانوعده↔️ مویز، خرماخشک، پسته، گردو، بادوم، نارنگی، سیب، انجیر خشک

شام↔️جوجه کباب، سالاد، دوغ

شیر اخر شب+مولتی+دمنوش

ورزش💪

هوازی↔️10دقیقه

قدرتی↔️ بالا سینه، کول شراگ، سر شانه، با هالتر 

سرشانه، پشت بازو با دمبل

پوش رو زمین ، پلانک چرخشی

چالش سینه با اپ

چالش شکم متوسط با اپ

جمعا 1 ساعت شد همه قدرتی 3 ست چسبید😁😁

@violoonist        

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@شب_بیدارم   نازی خوبی گلم🌹 ناشتا↔️اب ولرم صبونه↔️وقت زیادی نداشتم↔️نون باگت، نارنگی ناها ...

آفرین عزیزم چه کامل گزارش میدی من نمیتونم اینطورگزارش بدم راستی یه قاشق لوبیا پخته چقد کالری داره؟!

2706