2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
@آسنات99   سلام سرگروه مهربونننم دلم واست تنگ شده بود😍😍 گفتم هم گزارش بدم هم بگم خیلی دوستد ...

سلام عزیزدلم😘منم خیلییی دوستدارم🤗😍😍😘😌

عشقم چرامیلت نکشیدجای امروزپیشوازفست رفته معده ات😂

🤣🤣🤣🤣 واقعا یه لخظه فکر کردم، دیگه شصتی در کار نیست، بدحوری پیچ خورد، عین  ران مرغ وقتی ...

ای داد پس حتمابرو یه عکس بنداز 🤔حالا ایشالله که چیزی نباشه و زود خوب بشه 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
@بهاربانووو2     @dozhtarebabaei     @mary2772     @mahdiye_b ...

سلام خانمی وای خدا الآن میگن فسته 😤من چرا روزا رو فراموش کردم 😱اونقدر سرم مشغوله اصلا نمیدونم چیکار میکنم 😩شنبه میگیرم😧

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2738
گلم ممکنه بخاطر استرس باشه یا رفلکس معده. منم یک مدت اینجوری بودم. اول از هر چیز خودتو اروم کن و است ...

باشه عزیزم فدای مهربونیت نه استرس ندارم انگار الان که بیدار شدم بهتره ببینم ادامه روز چطورم دیدم خوب نشد میرم دکتر❤❤

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
الههههی 😢😢😢😢 کلا دو روز رعایت کن و سرخ کردنی و سفت نخور مطمئنی درد زخمه؟؟؟ گلودرد و سرما نباشه ...

اره حالم خوبه خداروشکر انگار امروز بهترم چشم رعایت میکنم ممنون از محبتت مهربونم❤🌹🌹

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
لام رقیب جون خدابد نده چی شده؟!

سلام خوشکله والا چی بگم زیره پودر نشده فک کنم گلومو خراش داده کلی نگران شدم ولی الان بهترم خداروشکر 

تو خوبی عزیزم😘😘

انشاءالله سبک باشه زودخوب بشی🙏😘

گزارش دیروز

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
سلام خوشکله والا چی بگم زیره پودر نشده فک کنم گلومو خراش داده کلی نگران شدم ولی الان بهترم خداروشکر& ...

ممنون عزیزم مواظب خودت باش من رورقابت باتوحساب کردما هی بتو فکر میکنم انگیزم میره بالا اگه 100گرم بیشترازمن کم کنی سکته میکنم.....

انشاءالله سبک باشه زودخوب بشی🙏😘

ورزش هم 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2706