2410
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512269 بازدید | 68299 پست
ای جونم مبارکه عزیزم 😍😍😍 چرا بخاطر کرونا ؟؟  منم فکر نکنم بشه برای پسرکم تولد بگیرم 🙁 برس ...

ای جااانم

دیگه دردسر واقعیت شروع میشه

فقط باید دنبالش بدوی 😊😊😊😊😊😊

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
کوووووبووونت😘😘😘😘😘 من شدم 55/900😎😎😎 اینقده خوشحالم😆😆😆

من دقیقا تا این لحظه فکر میکردم سرگروه ها اونایی هستن که به هدف رسیدن و مدت هااااااست تثبیتن و از فراز و نشیب کاهش دور شدن

وااااااای عزیزم..... هنوز در حال کاهشی؟؟؟؟ ینی هم بچه هارو هل میدی هم خودت کم میکنی؟؟؟؟ چه سخته کارتون

کلی از وقت و انرژیتونو اینجا واسه ما میذارین بعد تازه باید برین سروقت کاهش خودتون؟؟؟؟؟  تصور میکنم یه هفته خودم حالم خوش نباشه و کم نشم بعد بخوام به بقیه روحیه بدم که ول نکنن..... اصلا تو مخم نمیگنجه......... 

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

@عروسترکم    

مینا جون سرگروه موشرابی خوشملم

بهتری ایشالا؟.... نیستی کار و بار من هم کساد شده... بقیه سرگروه ها و الهه جون و سمیه جون کمکم میکنن و سوالامو جواب میدن ولی من منتظر سرگروه عزیزم هستم

زودتر خوب شو و بیا و دوستاتو از دست من نجات بددده

2714
اینقدددددددددددده کارت معرکه بوده تا سال دیگه همین موقع باید عکس بذاری تا موقع عکس بعدی برسه😍😍😍😍 ...

مرسی عزیزم😅خجالتم دادی🙊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام قشنگم 😘❤️ Hvordan har du det

خوبم .🤣🤣🤣🤣

:

bra 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@سمیه1396    

@بامداد_خمار    

سلام سمیه جون و الهه جون خوبین؟

این سوالو باید از مینا بپرسم ولی مریض شده نمیخوام مزاحمش بشم

امروز وقت برگشت از سرکارم مسئله ای پیش اومد که بینهایت عصبانیم کرد.بی اختیار یه بسته گنده چیپس گرفتم خرت خرت خوردم. با اینکه میدونستم خوردن عصبیه و هی به خودم میگفتم بندازش دور و ونخور ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم تنها چیزی که اون لحظه میخواستم این بود که یه چیزی رو با دندونام پاره پاره کنم که عصبانیتم کم شه و متاسفانه توان دور کردن چیپسو نداشتم

حتی نفهمیدم چی خوردم

حتی نفهمیدم چقد خوردم 

من بهتون قول دادم نشکنم ولی امروز شکستم 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

خیلی غمگینم 😔😔😔😔😔😔😔😔😔عذاب وجدان شکستن قولم ولم نمیکنه😔😔😔😖😖😖

2706