2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
وااای سمیه جون شما چقدر باسلیقه و هنر مند بودی 😍 😍 😍 😍 خیلی کیکت ناز شده واقعا باید به شوهرت تبر ...

عزیزمی😘 ممنون‌ گلم💝🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی روی کاهش وزن تاثیر داره

بله هم کاهش وزن و هم کاهش سایز، تاثیر منفی میزاره..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فداتم من😍😘😘

خدا نکنه گلم💋

2731
بله هم کاهش وزن و هم کاهش سایز، تاثیر منفی میزاره..

مرسی خانم گل💜

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
عزیزم بارها خودم بهت گفتم بارها هم گفتم قوانین تاپیک رو بخون

حذفم کردی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
وای فدات شم فندق مهربووووونمممم😍😍😍😍😍چقدر خوش گذشت تو گروهت عزیزم خیلی پر انرژی هستی همیشه موفق ...

فدات بشم عزیزم ب منم با وجود شما خیلی خوشگذشت همیشه موفق باشی قشنگم😍😍😍😍❤❤❤😘😘😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام خانوم رژیمی نمونه🌸خوش برگشتی گلم داخل امضام هم غذاهای رژیمی هست و‌هم‌چالش😉

ممنونم عزیزم چک کردم بعضی ها نمیاد ولی بعضی ها باز میشه بازم ممنون نمیدونم چرا از غذاهای رژیمی بدم میاد مرغ رو هرجور درست کنم به زور میخورم فقط سبزیجات پخته دوست دارم و شیر و میوه😐

سلام خانوم رژیمی نمونه🌸خوش برگشتی گلم داخل امضام هم غذاهای رژیمی هست و‌هم‌چالش😉

عزیزم چرا پردفایلت با بقیه فرق داره عزیزم

خدایی بدون گوشی چقدر سخت بود همه چی عوص شده

خوبه من زیاد اضافه نکردم بدون مانکن خیلی سختم بود

سلام به همه خوشتیپا و باانگیزه‌ها

منم امروز وزن نکردم چون پریود هستم، ایشالله از هفته آینده پرقدرت در کنارتون ادامه میدم

💚💚💚 عضو گروه سبز، وزن الان ۵۶/۵، وزن هدف ۵۳ 💪🎯 قد۱۶۰
2706