2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم     سلام عزیزمم ببخشید من دیروز نتم تموم شده بود تازه خریدم     ...

کجایی شما خاانم خانماا 

بکو ببینم کم کردی 

ثبت نمیشه ولی ایشالا هفته اینده خوشگلم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام سرگروه جون یه کم منو دعوا کن. آخه چرا اراده ندارم من😥😥😥😥😥😥

سلام عزیزجانم 

بیا توی تاپیک فعالیت کن گزارش بده رقیب انتخاب کن عشقم ارادت برمیگرده تنهایی سخته جمع شدیم بهم کمک کنیم دیگه

وزنتو اعلام کردی؟؟

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@فندق_فسقلی     سلام گلم  وزن امروزم ۷۹.۵۰

سلام عزیزم....متاسفانه الان وقت فرستادنه وزن نیست ساعت ۵ فرستادی در صورتیکه بارها و بارها بهت گفتم تا ۳....گلم متاسفانه حذف شدی....

میتونی بصورت خاموش دنبال کنی حتی یکشنبه ها هم تگم کنی و وزنتو بدی،،فقط دیگه اسمت تو لیست نیست✨

به حکمتش دل بسپار 🌿
@sofiya73    حذف از گروه❌❌❌❌❌❌❌❌❌ @هفتادی    حذف از گرووه❌❌❌❌❌❌❌❌❌ @kanom ...

منکه گزارش دادم مربا جونی رو تگ کردم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
2738
سلام عزیزجانم  بیا توی تاپیک فعالیت کن گزارش بده رقیب انتخاب کن عشقم ارادت برمیگرده تنهایی سخت ...

میام سایت ولی فراموش می کنم بیام تو این تاپیک.

بله گزارش دادم ،تگ کردم شما رو ولی نه جواب دادید نه لایک کردین .می ترسم دوباره براتون ارسال نشده باشه.

ولی اسکرین گرفتم

کلا این چند هفته وزنم ثابته.

یکی دو کیلو اومدم پایین دوباره رفتم بالا😔😔😔

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
چی تو اعلاناتت نیومده عزیزم؟ اره باااااور کن به جون خودم جمعه تولدم بود من توی یه شهر دیگه ام مامان ...

همین پستا تو اعلاناتم نیومده☹️☹️

وااااااای چقددددرررررر قشنگ😍😍😍

تولدتم مبارک🐥🐥🐥❤❤❤❤

آها پس اینطوریا بوده خوبکاری کردی ننه نوش جونت😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿

@سمیه1396    

سلام عشقم یه لحظه کارتون دارم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
کارت حرف نداره# 👌💪💪💪😍😍

مرسی گلم. وای آسنات جون رفتم غروب آرایشگاه آرتیشگرم گفت خیلی لاغرشدی یعنی ذوق کردما😍😍😍😍ولی گفت زیرچشات گودشده😔

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
خوبه گلم فقط وزن هفته ی قبلت هم یادت نره همیشه بنویس👏👏👏👏💋💋💋💋

داخل امضام هست

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
2706