2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام میگم من هم انگیزه دارم واسه لاغر شدن هم عاشق لاغر شدنم و دارم باهاتون ادامه میدم ولی مدام این ...

خب بخاطر همین میگم مهم تر از لاغر شدن تغییر لایف استایلتون هست وقتی یمدت بتونی مدل زندگی و غذا خوردنت رو تغییر بدی و انتخاب های سالم تری داشته باشی کم کم ذائقه و بدنت عادت میکنه 

مثلا من قبلا عاشق نوشابه بودم ولی الان واقعا طعمش برام بده بنظرم خیلیی شیرین و بد طعمه مثل این می مونه که مثلا هر کشوری از بچگی هر غذایی رو تو رژیم غذاییش داشته به همون طعم و غذا عادت میکنه مثلا شاید برای یه کره ای قورمه سبزی خیلی بدمزه باشه یا برای ایرانی ها هشت پا اصلا لذیذ نباشه چون بدن عادت نداره به خوردنش وقتی ماهم الان یه غذایی رو عادت کنیم سالم تر بخوریم بدن بعد یمدت کاملا عادت میکنه 

قرار نیست که تو یه مدت کوتاه چند ماهه فقط کم و سالم بخوری و لاغرکه شدی دوباره به همون غذا خوردن ناسالم برگردی اگه فقط هدفت لاغر شدن باشه اینجوری میشه ولی اگه هدفت سلامتی و سالم زندگی کردنه دیگه اضافه وزن پیدا نمیکنی البته اگه یکسال بتونی وزنت رو تثبیت کنی دیگه وزنت به اسونی زیاد نمیشه مثلا با یک وعده یا یک روز ازادانه و پر کالری غذا خوردن زیاد نمیشی 

البته تو‌تثبیت دیگه قرار نیست مثل رژیم انقدر سختگیرانه پیش بری من خودم تو هفته یک وعده ازاد دارم یا بستنی و فست فود هم میخورم ولی کنترل میکنم وزنمم کنترل کردم با اینکه بعد لاغری بارداری و زایمان هم داشتم اتفاقا اینجوری برام جذاب تره 

واینم در نظر بگیر که برای بدست اوردن یه چیزی باید یه چیز دیگه رو از دست داداین یه قانونه ، بنظرم گذشتن از غذاهای چرب و ناسالم برای بدست اوردن اندام عالی و لباس های شیک واقعا ارزششو داره 

انگیزه#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ی سوال دیگه من فست رو نمی تونم واقعا بخاطر معدم و ورزش رو هم در حد روزی بیست دقیقه رقص و حدود صدتا پ ...

ورزشت برای شروع خوبه 

برای فست فرمول بدون فست رو انجام بده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
راستی الهه جان پودر های سبوس داروخانه میتونه حجم معده پر کنه ک حس گرسنگی نکنم؟؟ اوایل ک کالریم بیشت ...

عزیزم من اونارو مصرف نکردم ولی ببین اگه کالری نداره یا کالریش پایینه خوبه 

سبزیجات رو بجای این پودرها مصرف کنی سالم تره 

2738
گلم  روزای اول در حد پیاده روی و رقص خوبه. بعدشم میتونی شنای دیوار یا چالش چوب هم بری... ...

ممنون عزيزم

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
نه عزیزم اشتهام نمیتونم کنترل کنم و بیشتر از کالریم میخورم و دلیل استپم قطعا همینه یه راهکاری برای ک ...

خب پس استپ نشدی کالری رژیمت بالاست اگه کالری درست مصرف کنی قطعا کم میشی 

بنظرم فقط انگیزه ت کم شده روی انگیزه کار کن 

اول بنویس اصلا هدفت از لاغری و‌کاهش وزن چیه و بزن جایی که ببینی اضافه وزنت رو به قسمت های کوچیک تقسیم کن مثلا بگو دوکیلو کم بشم جایزه میدم بخودم سرت رو‌گرم کن که کمتر به غذا فکر کنی حتما اگه امکانشو داری از صبح تمام غذاهایی که قراره تا شب بخوری رو برای خودت درست کن و اماده بزار به اندازه کالریت و بحجز اون مواد دیگه چیزی خوردنی دم دستت نذار فقط اکه یکهفته بتونی کامل و بدون تقلب رعایت کنی دوباره میتونی خیلی اسون به رژیم برگردی     

انگیزه#  ‍ رو بخون پست های اخر رو مخصوصا من به چند تا از بجه ها که انگیزه شون کم شده بود هم‌توصیه کردم حتما بخون 

تقویت_اراده# رو هم بخون 

ممنونم  همش ب خودم دلگرمی میدم  بخاطر بچه ۳ سالم  دلم براش میسوزه  برا خودم ...

نشین ازین فکرا کن الکی روحیه ی خودتو خراب نکن 

خدا بزرگه بهش اعتماد کن ❤️

همون میخوام باز برم  خطوط راست رو کج میدیدم و کدر میدیدم

ايشاللله بلا دور باشه ازت عزيز دلم

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
سلام بچه ها چه خبرا؟؟ امشب شیطون داشت بعد از یه شام سبک گولم میزد  خواستم حرفشو گوش کنم یاد ق ...

سلام عزیییزززم ایولااااا داری همیشه همینقد محکم بمونی ،منم تازه دو روزه باز رژیمو شروع کردم😍

به امید موفقیییت💪💪💪

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
@mami_sadra     سلاااام هم گروهی عزیزم  کالری مصرفی1434 مجاز 1490 حالا باز میخوا ...

افرین دوسی .اصلا اولش سخته ورزش وقتی شروع کتی عالیه .👌👏👏👏

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
فردا خگخ میگیرم  راستشو بگم با خودم گفتم‌من که این همه ورزش کردم ،کلی رعایت کردم کلا ۱ کیلو او ...

بکشم توووورووو 

این چه حرفیه اخه میزنی تموم شد خوردی نوش جونت ببوس بذار کنار دیکه هم بهش فکر نکن 

اصلااااا مقایسه نکن خودت رو با بقیه بدن با بدن خیییلی فرق داره متابلیسم  یکی کمه یکی زیاد واقعا تو به من بگو هیچی فرقی بین یکماه رژیمی غذا خوردن و‌رزش کردن با یکماه هرشب برنج و پیتزا و سرخ کردنی و هزاران کربو هیدرات وارد بدن کردن نیست؟؟؟

یکم صبر داشته باش عشق من نا امیدی کاره شیطونه من باید راضی باشم از کاهشت که هستم کسایی بودن تو همین تاپیک با وجود رعایت افزایشم داشتن اونارو چی میگی  ولی یک لحظه هم کوتاه نیومدن و بیشتر و جدی تر ادامه دادن 

من از این به بعد حواسم بیشتر بهت هست این حرفای نا امید کننده رو هم به خودت نزن که مستقیم تو دیگ رفتنه اخرش

ما باهم یه راهی رو شروع کردیم تا اخرشم پشت همیم 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡کله نارنجی خودمی

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706