2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512486 بازدید | 68299 پست

بچه از دیشب دارم از استرس میمیرممممم می خوایم برای داداشم بریم خواستگاری که ۹۹ درصد اوکی میشه بچه هاااا من خیلی چاقم😭😭😭😭😭 اگه مسخرم کنن چی؟🥺

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
بچه از دیشب دارم از استرس میمیرممممم می خوایم برای داداشم بریم خواستگاری که ۹۹ درصد اوکی میشه بچه ها ...

تا الان با کالری شماری خوب پیش رفتم ولی یه روش سریع تر نیست؟ سخت بودنش اصلا برام مهم نیست

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه از دیشب دارم از استرس میمیرممممم می توایم برای داداشم بریم خواستگاری که ۹۹ درصد اوکی میشه بچه ها ...

واااا این چه حرفیه غلط میکنن مسخره کنن کجات خیلی چاقه اخه تو که 69 کیلویی

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2728
بچه از دیشب دارم از استرس میمیرممممم می خوایم برای داداشم بریم خواستگاری که ۹۹ درصد اوکی میشه بچه ها ...

وزنت ۶۹ کیلو با قد ۱۶۲ که چاق نیستی اصلا🤨 اعتماد به نفس داشته باشه باش

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
واااا این چه حرفیه غلط میکنن مسخره کنن کجات خیلی چاقه اخه تو که 69 کیلویی

خیلی میترسم از دیشب رو ویبره ام لرز گرفتم اخه اونا همشون باربی ان😢😢😢

سلام گلم چرا اینکار رو کردی...ب بدنت آسیب میرسونی...امروز خودش فست بود نیازی ب کم کردن کالریت نبود ع ...

نمی دونستم😅چقده خودموعذاب دادم عیب نداره یه روزبوددیگه تکرارش نمی کنم😅💪

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2738
وزنت ۶۹ کیلو با قد ۱۶۲ که چاق نیستی اصلا🤨 اعتماد به نفس داشته باشه باش

Bmi که چاق نشون میده یعنی چاق نیستم؟

خیلی میترسم از دیشب رو ویبره ام لرز گرفتم اخه اونا همشون باربی ان😢😢😢

باشن خوب به اونا چیکار داری دختر نکن با خودت اینکارو 😠تو هر جور باشی حتی 90 کیلو زیبایی خودتو داری 69 که خیلی خوبه 😍

باشن خوب به اونا چیکار داری دختر نکن با خودت اینکارو 😠تو هر جور باشی حتی 90 کیلو زیبایی خودتو داری ...

مرسی ❤❤ از دیشب تپش قلب دارم الان باحرفاتون خیلی اروم شدم😘😘

ان شاءالله بحق آبروی امیر المومنین علی علیه السلام مشکلت حل بشه  توسل پیدا کن ب مادر حضرت علی ...

ممنون عزیزدلم چشم حتما🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

لطف میکنی در حقم عزیزی❤❤

گلم وقتی دیگه خودت بچشم این همه کرامت رو دیدی پس محکم بااااااااش💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

به حکمتش دل بسپار 🌿
مرسی ❤❤ از دیشب تپش قلب دارم الان باحرفاتون خیلی اروم شدم😘😘

عزیزم من حتی وقتی 74 بودم هم زیاد زشت نبودم که میدونم الان شما که69 کیلویی اصلا اصلا زشت نیست فقط یکم تو پری خیلی اعتماد بنفس کمی داری یعنی چی که مسخره میکنن بزن تو دهنشون مثلا خواهر شوهری هااا🙃😉😉

وااا خاک عالم... دختر ابهت خواهرشووریت کجا رفته پس؟همچین سرتو بالا بگیر شق و رق برو بشین عینهو دختر شاه قاجار ...یکم جذبه لطفا👌

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
کدوم تیکه🤔

اینک تو و خانومه مانکن از برج 3 ک من وارد تاپیک شدم تو گروه سبز بودین و من گروه زرد رفتم نارنجی بعد آبی الانم ی کیلو دیگه سبزم شما تو سبز جا خوش کردین ی تکونی ی کاری نخ و بکنین زودی برین طلایی چ خبره خداییش خودتون خسته نشدین؟؟؟؟؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2706