2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
شما مشکلت چیه؟ الهی بحق آبروی حضرت زهرا خوب بشی

من مشکلم نازایی هستش

گلم دوستم چند سال پیش ام اس داشت ولی تلاش کرد انگار ن انگار...شکستش داد الانم صاحب دوتا بچست

توکلت ب خدا باشه شاد باش قوی باش دختر جون😘

به حکمتش دل بسپار 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@آسنات99   سلام زهرا جون خوبی سرگروه گلم

من چند روز مهمان داشتم نتونستم زیاد تو تاپیک بیام و گزارش بدم ولی خدا رو شکر تلاش کردم که رعایت کنم. 

فست دیروز رو با647تا بستم. 

فقط یه سوال داشتم من بیشتر از یه هفته اس یه حیله ای برا خودم بکار بردم مثلا اگه کالری امروزم رو بستم و خیلی گرسنه ام باشه منتظر میمونم از ساعت 12شب بگذره و از کالری روز بعدم میشمارم و یه چیزی میخورم. 

البته سعی می کنم زیاد تکرارش نکنم ولی وقتی زیاد ضعف میکنم اینکار میکنم حالا بنظرتون این اشتباهه وممکنه روی کاهشم اثر منفی بزاره؟ 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
@آسنات99   سلام زهرا جون خوبی سرگروه گلم من چند روز مهمان داشتم نتونستم زیاد تو تاپیک بیام و ...

45دقیقه هم ورزش کردم از چالش کاهش چربی شکم تا چوب و شنای دیوار و چرخش روسی 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2738
قربونت برم انشالله تو گروه سبز باهم باشیما😉😉تلاشتو بیشتر بکن باهم باشیم زودتر برسیم گروه سبز بعدش ...

انشالله عزیزززززممممم😆😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘مرسییییییی از انرژی چشم حتما حتما تلاش میکنم انشالله بزوووووووودی😉😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙌🙌🙌🙌

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
یعنی این علائمی ک داری واسه کرونا؟؟؟رفتی مثبت شده یا از خودت میگی من و شوهرم سه روز مریضیم..اول تب. ...

بله من تست و سی تی اسکن دادم ، امیدوارم کرونا نباشه ولی آره بیشتر علائم رو دارین اگر دوس دارین برین تست بدین که اونم چهل درصد خطا داره، ولی بهتره فرض رو بر این بگیرید که کرونا هست و مایعات آب هویج و آب سیب و ویتامین cمرتب و به مقدار زیاد مصرف کنید...تو بدن هر شخصی یه جوری نشون میده من پاهام مخصوصا ساق پام و بازوی چپم خیلی درد وحشتناکی داشت الان بعد از گذشت ۱۹ روز  سرفه هام زیاده و بدنم ضعف داره ،ولی خواهرم فقط سه روز حالش خوب نبود خدا رو شکر

🎈🎄🎈🎈🧨🎄🧨✨🎈✨🧨🎉🎉🎊🎉🎄🎄🎀🎁خانوما 😍خانوما 😍شد یه ماه به چه سرعتی شد یه ماه😍خدا ایشالله کمکمون کنه دو ماه دیگرم همینجوری به راحتی بگذرونیم، 🤲🤲همه تون کاهشاتون مبارک  💖💖💖🎀

@سمیه1396     عدد پستامو نگاه رنده 😂😍😍😘

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
پس مجرد هنوز😆😆 چ جالب تاحالا دوست کرمانی نداشتم خود کرمانی؟

آره حدودا😂

چه جالبتر که خیلیا اینو میگن بهم!که دوست کرمانی نداشتم

خوشبختم❤

💜بنفشی ام💜🦄       ..وزن اولیه:۸۳  ...قد:۱۷۰  ...وزن هدف:۶۰..
هورمونا که به هم ریخته باشه چاق میشی چون انگار آب تو بدن زیاد میشه و پف میکنی!!

برم از این قرص هورمونیا بگیم دو هفته بخورم پری شم😑

چهار ماهه نشدم😑

💜بنفشی ام💜🦄       ..وزن اولیه:۸۳  ...قد:۱۷۰  ...وزن هدف:۶۰..
پودر آویشن توش بزن یکم ....مزه اش عالی میشه عشقووول ....بعدم هر کس ی ذاعقه ایی داره من با ادویه ی تن ...

ممنون‌گلم.. 

با سس، ماست هم قاطی میشه یا فقط سس؟!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706