2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512448 بازدید | 68299 پست
کرونای کوفتی معلوم نیس کی تموم میشه😢

خانمها ماكاراني با مرغ چند كالري داره هر ليوان يا قاشق ؟؟

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرمنده عزیزم.نمیشه ریپلای کرد😐😐 @شب_بیدارم     سلامت باشی عزیزم.🥰🥰🥰❤❤❤ الهی ش ...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️🧡🧡🧡🧡❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰ممنونم از ته قلبم🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

چراكسي جوابم نميده 🙃🙃🙃

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
2728
سلام نازی جون  اول بگو حالت خوبه؟!کم پیدایی؟! چشم همینکارو میکنم❤

سلااااام به روی ماااهت عسل مسلم

من عاااااالیییی عااااییم جیگر 

سرکار بودم عزیزجانم ولی سعی میکنم زود زود بیام🌼🌼🌼🌸🌼🌼🌼🌸🌼🌸🌼

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
😂😂😂😂نهلتی دلم واسه لهجه ی شیرینت تنگ شده بود 😍 وای مواظب باش تو نگرفتی ؟ یه شماره هست زنگ بزن ...

قربون تو بشم من اخه عزیززززم😘😘😘😘

والا ما چون قبل عید پارسال یادته چه مریضی شخمی گرفتیم؟ همون کرونا بود .الان ممد جون سبکش گرفت منم همین جور فقط در حد بدن درد و بی حالی بود .

نه خیر و خوشی ندیده برام نخرید  

این باباش وقت پیدا کرد برا مردن😤😤😤😤

داشت میخریدا 

یعنی همه جوره تحقیق و تفحص کرد که بخره .که بعد اینجوری شد.الانم که دیگه با دلار 28 تومن ماشین گوز شویی هم نمیشه خرید😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلااااام به روی ماااهت عسل مسلم من عاااااالیییی عااااییم جیگر  سرکار بودم عزیزجانم ولی سعی می ...

خداروشکر 

گفتم خدای نکرده غمگین ممگین نباشی❤سلامت باشی

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
خداروشکر  گفتم خدای نکرده غمگین ممگین نباشی❤سلامت باشی

من هرررررررگز 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😂😂😂😂🧡🧡🧡🧡❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰♥️♥️♥️

سلام عزیزم اره بخدا بویاییمم قطع شده مراقب بودیم ما هشت ماه تو خونه قرنطنیه ایم خونه مادربزرگمم نمی ...

الهییییی چه بددددددد😔بیشترمراقب باش انشاءالله زودی خوب میشی الهی بلابه دورباشه ازتون🌼🌼🌼

دوستان كسي هست كه وزنش ٨٥ و يا نزديك اين وزن باشه ؟؟

من 88ام

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2706