2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512447 بازدید | 68299 پست
صبح بخیر گلی💐 وزن شروع ۶۹ وزن هفته پیش ۶۵.۷۰۰ وزن فعلی 🎈🎈🎈 وزن هدف ۵۸ روز خوب و خوشی داشته ...

سلام خوشگلم😘😘مرسی که اعلام کردی😍فدات عزیزم انشاءالله شماهم درکنارعزیزان روزخوشی داشته باشی😍😍😘😘🌼🌼🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه باز نیم کیلو کم شدی 💪💪💪 باید تحمل کنی خواهر ماهم نمیتونیم گرسنگی رو تحمل کنیم ولی مجبوریم😩

مرسییییییییی انرژی مثبت😘😘😘

تلاشمو میکنم سپیده جونم😍

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
نمیشینم یهو یعالمه بخورمااا فوقش مثلا پنج تا قاشق بعد بیشتر بخاطر اینه ک غذای رژیمیو سالم اصلا بلد ...

چرا خیلی راحته گلم..اتفاقا از غذاهای معمولی، پختش راحت تره

من  و بقیه بچه ها،، سعی میکنیم که  غذاهای رژیمی را داخل این هشتک بزاریم  که بقیه هم ببیند..

اینجا را بزن..

غذای_رژیمی#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سلاااااااااااااام عزیزم😍😍😍💛🌻 واااای منم جیغغغغغغغ آفرین گلم کاهشت مبارک🐥🌻🌻 دمت گرم💪🏻💪🏻 ...

عاشقتوم نفسی ممنون از انرژی مثبتت😙😙😙😙😙😙😙😙عالی هستین دم شما و تیمتون گرم عزیزم😘😘😘

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
پس ببینم چه میکنی. ..

گزارش روزانه و گزارش ورزش و ابنا بذاریم 😁😁💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام خوشگلم ناراحتی نداره اینهفته کامل رعایت کن انشاءالله جبران میشه حسابی💪💪🌼💙💙💙

آسنات جونی

وزن شروع ۷۰ و نیم

وزن هفته پیش ۷۰

وزن این هفته ۶۹

وزن هدف ۶۰

چرا من انقدر سخت کم میکنممممم...البته من کل این هفته رو مهمونی بودم...کم میخوردم ولی غذاها چرب بود

@آسنات99   سلام عزیزم خودت که درجریان هستی بابام کرونا گرفته وکل خانواده مشکوکیم ویکم علایم داریم من این هفته اصلا حالم خوب نبود چه روحی چه جسمی همش بدن درد داشتم ولرز حتی الان هنوزم خوب نشدم به خاطر این رژیم رو رعایت نکردم به خاطر همین کم نکردم😢😢

وزن اولیه۱۰۸

وزن هفته پیش۹۷۸۰۰

وزن این هفته۹۷۸۰۰

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
آسنات جونی وزن شروع ۷۰ و نیم وزن هفته پیش ۷۰ وزن این هفته ۶۹ وزن هدف ۶۰ چرا من انقدر سخت ...

کاهشت و شصتی شدنت  مبارک👏👏👏

@آسنات99       👆👆👆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706